Special Days Image
Sayfa 350/980 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by e.c.a Yazıyı Oku
    Dolaylı olarak bende sizin yazdiklarinizin aynısını yazdim. Dolap dediğim bu.olumsuzluk ise bu hissede olmaması gerekiyor zaten savunma sanayinde de faliyette. Birileri bu gün oldukça olumsuzluk çizdı fiyatta. Eğer 165 in altına sarkar ise 163.70 desteği mevcut. Görelim bakalım yapılan işlem nasıl bir sonuç çıkartacak kısa vadede.
    Arkadaslar 170 onemli direnc,iki oldu denedi 3.denemeyi sabirla bekleyelim sanirim yakindir daha fazla buralarda kalacagini sanmiyorum,yatirim tavsiyesi degildir.

Bu yıl ne kadar temettü verecek birde temettü verimi yüzde kaç oluyor?

3. 7.08 net temettü

Sayin otokar
    Negatif birsey mi var ?

Hisse bir baski yemis ve ardindan duzelmisti.

Simdi neden tekrar ediyor olabilir sizce ?

Bana cok anlamsiz geliyor

Ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

5. Sayın crux bildiğim bir olumsuzluk yok. Hissenin speğinin tarzını az çok biliyorsunuz. Ben farklı rakamlarda olmasını umut etmiştim bu ayda. Uzun vadeci olduğum içinde çok sıkıntı yapmıyorum düşüşleri. Bol kazançlar dilerim

Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Sayın crux bildiğim bir olumsuzluk yok. Hissenin speğinin tarzını az çok biliyorsunuz. Ben farklı rakamlarda olmasını umut etmiştim bu ayda. Uzun vadeci olduğum içinde çok sıkıntı yapmıyorum düşüşleri. Bol kazançlar dilerim
    Evet ben de sıkıntı yapmiyorum.

Zaten birileri hisseyi baskilasa da zaman zaman daha cok yukarilara gideceginin isaretini veriyor.

Yatirim sirketlerinin degerlemeleri de oldukca iyi yerlerde.

O nedenle herhangi bir panik yapmanin anlami yok.

Hatta Aralik ayindan beri bekledigim ueni bir ihale veya isbirligi haberi hisseyi iyice hareketlendirecektir.

Ama bu kadar geciktigine gore oyle bir haber yok demektir kabul etmem lazim artik...

Tesekkurler
    Saygilar

Ytd

7. 20 Şubat'ta OTOKAR tarafından KAP'a bildirilen 2019 yılı faaliyet raporu ve Gelecek Planı 54.sayfada ; "Globalleşme hedefiyle İhracata odaklanılacağı,bu amaçla 2019 yılında Kazakistan'da kurulan Otokar Central Asia şirketi ile bölgedeki mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşılmasının hedeflendiği ; Alternatif yakıtlı Otobüs ve Zırhlı personel taşıyıcıların geliştirme ve testlerinin olacağı bir yıl öngörüldüğü belirtilmiş.
    İhracattaki artış geçen seneki gibi olursa eğer;211 milyon dolardan 340 milyon dolara çıkan bir rakam var;inşaallah hissede 200 lü rakamlar konuşulacaktır.Şunu da unutmayalım ,Türkiye'de satılan her 3 otobüsten 1'i Otokar markası.
    Sonuç olarak ; orta-uzun vade düşünülecek bir hisse.
    ...yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Hic yazan kalmamis.

Sayfa 350/980 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •