Sayfa 193/981 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Citi bir milyon lotun üstüne çıkmış takasta, iki gün önce Merrill linch, yatırım finansın aldıkları citiye virmanlanmış

2.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Otokar da görünüm çok pozitif. 106.64 bundan sonraki dirençtir. Büyük çanağı tamamlamaya hevesli gözüküyor. Geri çekilmelerde 97.85 destek konumundadır.
    Benden uyarı sonrası size ait. Giderse gideceği direnç 106.64 dönerse ilk destek yer 89.06 dır. RSI lara dikkat.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

3. Arkadaşlar ben herhangi bir resim ya da grafik paylaşamaz oldum sebebini bilen var mı acaba nasıl paylaşabilirim direkt atmıyor veya eklemiyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Benden uyarı sonrası size ait. Giderse gideceği direnç 106.64 dönerse ilk destek yer 89.06 dır. RSI lara dikkat.

Grafikler için teşekkürler ama; endişelerinize katılmadığımı belirtmek isterim.

5. Yok mu yorum yapacak biri?

6.  Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Yok mu yorum yapacak biri?
    Çakacaklar

7.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Çakacaklar

Ayyaş, berduşun biri bir gün uçurum kenarı bir yerde yürürken ayağı takılmış yuvarlanmış. Tam uçurumdan aşağı düşecekken son anda bir dal parçasına tutunup boşlukta sallanmaya başlamış. Korku ve dehşetle bağırmaya başlamış "İmdaaat, imdaat beni kurtaracak yok mu!!!" diye. Tam o sırada gökten ilahi bir ses gelmiş "Ben varım, ben senin Rabbinim!! İçkiyi, kumarı bırak, bütün kötü alışkanlıklarına tövbe et. Ben seni kurtaracağım" demiş. Bizimkisi bir an durmuş.. sonra "İmdaat!! Beni kurtaracak başkası yok mu" demiş.....

Başka yorum yapacak yok mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku

Ayyaş, berduşun biri bir gün uçurum kenarı bir yerde yürürken ayağı takılmış yuvarlanmış. Tam uçurumdan aşağı düşecekken son anda bir dal parçasına tutunup boşlukta sallanmaya başlamış. Korku ve dehşetle bağırmaya başlamış "İmdaaat, imdaat beni kurtaracak yok mu!!!" diye. Tam o sırada gökten ilahi bir ses gelmiş "Ben varım, ben senin Rabbinim!! İçkiyi, kumarı bırak, bütün kötü alışkanlıklarına tövbe et. Ben seni kurtaracağım" demiş. Bizimkisi bir an durmuş.. sonra "İmdaat!! Beni kurtaracak başkası yok mu" demiş.....

Başka yorum yapacak yok mu?
    çok iyiydi.

Sayfa 193/981 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •