Sayfa 943/980 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon
Arama sonucu : 7836 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,213
    Merhaba Bist Yatırımcıları,

Yeni Bist100 günlük kapanış tahmin başlığı açtık.

Yıl kapanış tahmin anketine buyrun lütfen.

Ayrıca Bist100 kapanışını
    Günlük
    Haftalık
    Aylık
    Yıl sonu

Şampiyonlarını izlemek ve şampiyonaya katılmaya davetlisiniz.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...29#post6208729

Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Rica ederim. Benim maliyetim 9 milyar TL piyasa değeri. Önümüzdeki 2 yıl 6 Milyar TL kar edecek şirket bu rapor doğrultusunda. 4 milyarını kar olarak dağıtır sanıyorum. 3-4 sene sonra maliyeti sıfırladığım günleri görürüm umarım
     Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Benim maliyet 380tl.
    5-6 yılı bulur diye düşünüyorum bende
    Otokar'da maliyete takılmamakta fayda var. 2023'te 25-30 lira temettü verir ancak 2024'te 100 lira üstü temettü beklentim mevcut.

3. Bu seneki hisse başı temettü beklentisi nedir bir üstad aydınlatsa memnun oluruz...gecen yıl hisse başı nedir oran...cevap verenlere şimdiden teşekkürü borç bilirim,saygılar..

Alıntı Originally Posted by dr.1715 Yazıyı Oku
    Bu seneki hisse başı temettü beklentisi nedir bir üstad aydınlatsa memnun oluruz...gecen yıl hisse başı nedir oran...cevap verenlere şimdiden teşekkürü borç bilirim,saygılar..
    Üstad,

Bu sene hisse başı 25 TL ile 30 TL arasında beklentiler mevcut. Geçen yıl hisse başı 18,74 TL verdi.

Genelde dağıtılabilir karın %50'den fazlasını dağıtır. 12 aylık net kar rakamını 24.000.000 TL'ye bölerseniz hisse başı karı bulursunuz. Bu hisse başı karın en az yarısını dağıtır Otokar.

5. Zahmet verdik,teşekkür ettim,kazancın bereketli olur inşallah🖐️🖐️

6. Otokar, yetkili bayi ve servisleriyle Kıbrıs'ta buluştu29/11/2022 09:46:01
    Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Türkiye genelindeki paydaşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Hizmet verdiği alanlarda satışa sunduğu araçlarının yanı sıra satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratan Otokar, Türkiye genelindeki yetkili bayi ve servisleriyle Kıbrıs'ta bir araya geldi. "Birlikten Gelecek Doğar" mottosuyla düzenlenen buluşma, Elexus Hotel'de gerçekleştirildi.

Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya, Türkiye genelindeki yetkili bayi ve servislerinden 100’e yakın yetkili, Otokar satış, pazarlama ve satış sonrası hizmet ekipleri katıldı. 2022'de tanıtımını yaptığı ve satışa sunduğu araçlarıyla yenilik rüzgarı estiren; üretim, satış ve ihracatta önemli başarılara imza atan Otokar'ın düzenlediği buluşmada yıl değerlendirmesi yapılırken, gelecek planları konuşuldu ve yeni yıl hedefleri belirlendi.

“YENİ ARAÇ AİLEMİZ TÜRKİYE’DE VE AVRUPA’DA BÜYÜK BEĞENİ KAZANDIâ€

Yenilikler yılı olarak ilan ettiği 2022'de Otokar'ın kent içi toplu taşıma, personel, turizm taşımacılığı ve hafif kamyon segmentinde fark yarattığını belirten Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, "Sektörde 60 yıla yakın tecrübesi ile ürettiği araçların yanı sıra Ar-Ge, dijital dönüşüm, alternatif yakıtlı araçlar ve sürdürülebilirlik konularında birçok ilke imza atan Otokar, 2022 yılında da yenilikleriyle sektöre yön vermeye devam etti. Geleceğimize yatırım yapmaya devam ettiğimiz 2022'de 7 metreden 21 metreye kadar farklı uzunluktaki otobüslerimiz, turizm ve servis taşımacılığının yanı sıra kamyon segmentinde sunduğumuz araçlarımız büyük beğeni kazandı. Yılın ikinci çeyreğinde, ilk kez Busworld fuarında tanıttığımız yeni elektrikli araç ailemiz, ülkemizde de Avrupa’da da tam not aldı. Otokar olarak Türkiye'de ve dünyada 50'yi aşkın ülkede modern, dayanıklı ve çevreci araçlarımızla her gün milyonlarca yolcuya konforlu, güvenli toplu taşıma imkanı sunuyoruz. Diğer taraftan hafif kamyon segmentinde yeni nesil kamyonlarımızla ticaretin ağır iş yükünü hafifletiyoruz. İş ortaklarımızdan aldığımız güçle bugüne kadar birçok büyük başarıya, öncü işlere imza attık; sektördeki liderliğimizi sürdürdük. Kıymetli emekleri için tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz†dedi.

“GELECEĞİMİZİ BİRLİKTE KURGULAYACAĞIZâ€

Otokar’ın iş ortaklarıyla uzun yıllara dayanan işbirliği süresince, birlikte hareket ederek sayısız başarıya ulaştığını vurgulayan Akgül, â€œİş ortaklarımız ile sahip olduğumuz güçlü bağ sayesinde değişen pazar koşullarına birlikte uyum sağladık, birlikte değiştik, birlikte geliştik. Aramıza katılan yeni bayilerimizle gücümüze güç kattık. Globalleşme adımlarımız, ürün geliştirme ve üretim maliyeti avantajları paydaşlarımıza fayda sağlamaya devam edecek. Geleceğimizi birlikte kurgulayacağız. Önümüzdeki süreçte bu büyük aile ile nice başarılara imza atacağımıza inancımız tam†açıklamasını yaptı.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://www.metalsmarket.net
    https://www.montelnews.com/tr
    http://twitter.com/ForeksTurkey

7. Çok uzun yıllar serbaye artırımı yapılmadığından hisse birim fiyatları büyük rakam olduğu için hisseye yönelim ve işlem çok düşük oluyor ve kademeler çok sığ..

Ttrak, otkar, ford, tupraş gib Koç grubunun bir çok şirketinde şirket özsermaye ve ciro hacmine göre sermaye aşırı düşük kalmış. Nedense bu grup hiç bedelsiz sermaye artışı yapmıyor ve bilançolarda maddi duran varlıklar reel değerine göre çok düşük seviyelerde.. bu iyi veya kötü niyetli bir strateji midir!?

8. otokar çok başarılı bir sonuç daha açıkladı,
    yurtdışı---> 35 askeri 193 otobus 36 mıdıbus toplam :264 ADET
    yurtiçi ---->87 midibus ve 58 kamyon satmış toplam :145 ADET

Sayfa 943/980 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •