Sayfa 198/981 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Yıllar süren Otokar yatırımımı sabrederek şükür %25 kazançla sonlandırmış bulunuyorum.Burada zararda olan tüm arkadaşlar kar ederler inşallah...
    Hayırlı olsun Sn. neon06.
    Allah iyi günlerde harcamayı, çok daha büyütmeyi nasip etsin.

2. Şu an itibariyle bankalara satış geldi.ben kendimce şunu bekliyorum.Biz ve bizim gibi hisselere girişlerin olmasını bekliyorum.saat:16.00/17.00 arasını takip etmek lazım diye düşünüyorum.ytd

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar, beklemesini bilen bu şirketteki payından ciddi karlar elde edecektir. Tabii ki şu an için bu rakamları pek beklemiyorduk. Ancak, o korkunç düşüşü de çoğumuz beklemedik. Benim 1,5 yılım geçti. Maliyetim zaten yüksek. Bazı yanlış hamlelerim yüzünden maliyet düşürmek istemedim. Ancak, tüm bunlara rağmen önümüzdeki 5-10 yıl içinde iyi bir kazanç elde edeceğimi düşünüyorum. Kısacası, hissenin şimdiki ederini çok da büyütmeyelim. Ayrıca, şirkete kızmaya da gerek yok. 60'lardan alanlar %70-80 karları yakaladılar.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir!..

Alıntı Originally Posted by Plasman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, beklemesini bilen bu şirketteki payından ciddi karlar elde edecektir. Tabii ki şu an için bu rakamları pek beklemiyorduk. Ancak, o korkunç düşüşü de çoğumuz beklemedik. Benim 1,5 yılım geçti. Maliyetim zaten yüksek. Bazı yanlış hamlelerim yüzünden maliyet düşürmek istemedim. Ancak, tüm bunlara rağmen önümüzdeki 5-10 yıl içinde iyi bir kazanç elde edeceğimi düşünüyorum. Kısacası, hissenin şimdiki ederini çok da büyütmeyelim. Ayrıca, şirkete kızmaya da gerek yok. 60'lardan alanlar %70-80 karları yakaladılar.
    Usul usul yükseliyor. Yabancı 100 lira üzerinden onbinlerce lot aldı bu hafta. Cuma günü de tüm gün ekside dolaşıp nötr kapatmayı bildi. Haftalık kapanış güzel. 2019 ve 2020 güzel geçecek inşallah Otokar için.

5. bende 4 yıldır otokar yatırımcısıyım. para lazım olmadıkça satmayı düşünmüyorum. bu hissede nedendir bilmiyorum kafam rahat. ttrakta var bi süredir. çok zararım olmasa da kafam rahat değil traktörde

6. Hacim çok düşüük

7. ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 198/981 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •