Sayfa 822/981 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Herkesin heryerde kaybettiği piyasaların şokta olduğu bir dönemdeyiz. Dolar alanda altın alanda borsadan hisse alanda ciddi kayıpta. Güncü ayşe teyze bile şokta sarma boğazına dizildi kadıncağızın. Payımıza düşen dolar çıkarken zamlanan fakat düşerken indirim gelmeyen ürün fiyatları oldu. 350-370 arasında az da olsa alım yaptım ben. Zaten full hissede olduğum için çok bi nakitimde yoktu. Hayırlısı olsun diyelim. 1 haftadır covidim. Çok pis bi hastalık gerçekten dünyayla ilişiğinizi kesiyor. Selametle...

2.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Herkesin heryerde kaybettiği piyasaların şokta olduğu bir dönemdeyiz. Dolar alanda altın alanda borsadan hisse alanda ciddi kayıpta. Güncü ayşe teyze bile şokta sarma boğazına dizildi kadıncağızın. Payımıza düşen dolar çıkarken zamlanan fakat düşerken indirim gelmeyen ürün fiyatları oldu. 350-370 arasında az da olsa alım yaptım ben. Zaten full hissede olduğum için çok bi nakitimde yoktu. Hayırlısı olsun diyelim. 1 haftadır covidim. Çok pis bi hastalık gerçekten dünyayla ilişiğinizi kesiyor. Selametle...
    çok geçmiş olsun sn Otokar, hakikaten berbat bir hastalık bende yeni atlattım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Geçmis olsun Allah sifa versin
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4.  Alıntı Originally Posted by Becks82 Yazıyı Oku
    Akşama endeks satışları hızlanırsa bugün, yoksa yarın 345 lere dokunur. Oradan kalkar gider diyeceğim ama ne kadar hızlı gider orası muamma.
    Bakalım şimdi ne yapacak

5.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Herkesin heryerde kaybettiği piyasaların şokta olduğu bir dönemdeyiz. Dolar alanda altın alanda borsadan hisse alanda ciddi kayıpta. Güncü ayşe teyze bile şokta sarma boğazına dizildi kadıncağızın. Payımıza düşen dolar çıkarken zamlanan fakat düşerken indirim gelmeyen ürün fiyatları oldu. 350-370 arasında az da olsa alım yaptım ben. Zaten full hissede olduğum için çok bi nakitimde yoktu. Hayırlısı olsun diyelim. 1 haftadır covidim. Çok pis bi hastalık gerçekten dünyayla ilişiğinizi kesiyor. Selametle...
    Geçmiş olsun, Allah şifa versin inşallah

6. sn otkar çok geçmiş olsun 4 ncü aşıyı olacağım evden mümkün oldukca çıkmıyorum ara sıra ihtiyaç olunca çıkıp geliyorum
    herkese sağlıklı günler dilerim

7. Sayın otokar geçmiş olsun şifa diliyorum
    en nihayet geride bıraktığı boşluğu temizledi.....

8. 12-15 kasım fiyat boşluğu doldu

Sayfa 822/981 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •