Sayfa 95/981 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 753 - 760 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

Alıntı Originally Posted by FERİKÖY Yazıyı Oku
    Otokar BAE ihracatı için 13-17 Eylül tarihleri arasında başvurulabilen "Nakliye-Taşıma" ihalesi yapmış.Bu da Ağustos taki satış beklentimi destekliyor.
    Ne yaptın birader yaw
    62,5 tl kar payı demek hissenin 700 ila 800 tl olması demek
    ha olurmu olsada bizler burada olmayız
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

2. Sayın ZICO ben kar veya karpayı diye belirtmedim. Sadece Ağustos ayına mahsus 1.750.000.000 TL si savunma sanayi , toplam 1.900.000.000 TL lik bir satış rakamı bilgisine ulaştığımı paylaştım. Teyite ihtiyaç duyuyorum elbette . Bilen varsa yazabilir, araçların gümrüge teslimi satış yazmak , yada fatura kesip devlete bildirmek için yeterlimidir? Eğer yeterli ise nakliye sonra da yapılabilir. Fakat kaynağıma fazlası ile güveniyorum. Zaten 9 aylıkların açıklanmasına bir şey kalmadı. Piyasada sanki benim yazdığımı fiyatlıyor. Kesinlikle yatırımcıları yönlendirmek gibi bir niyetim yok. Teşekkür ederim.YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Ne yaptın birader yaw
    62,5 tl kar payı demek hissenin 700 ila 800 tl olması demek
    ha olurmu olsada bizler burada olmayız
    sadece 1.5 milyarı 24 milyona böldüm hocam

4. yukaridaki konu ile ilgili daha fazla bilgiye sahip kimse var midir?
    bu arada bu hisse gecen sene hisse basina ne kadar temettu vermisti ve dolasimdaki hisse senedi sayisi 24 milyon mudur? cevaplayacak varsa simdiden tesekkur

ytd

5. Şirket ile ilgili aradığınız cevapları resmi olarak kap.org.tr adresinde bulabilirsiniz

6.  Alıntı Originally Posted by FERİKÖY Yazıyı Oku
    Sayın ZICO ben kar veya karpayı diye belirtmedim. Sadece Ağustos ayına mahsus 1.750.000.000 TL si savunma sanayi , toplam 1.900.000.000 TL lik bir satış rakamı bilgisine ulaştığımı paylaştım. Teyite ihtiyaç duyuyorum elbette . Bilen varsa yazabilir, araçların gümrüge teslimi satış yazmak , yada fatura kesip devlete bildirmek için yeterlimidir? Eğer yeterli ise nakliye sonra da yapılabilir. Fakat kaynağıma fazlası ile güveniyorum. Zaten 9 aylıkların açıklanmasına bir şey kalmadı. Piyasada sanki benim yazdığımı fiyatlıyor. Kesinlikle yatırımcıları yönlendirmek gibi bir niyetim yok. Teşekkür ederim.YTD.
    1,9 milyar lira şirketin 2017 yılındaki toplam cirosuydu. Ulaştığınız rakam anacak sadece Ağustos ayı satışı diye belirttiğiniz rakam bu olmasın ?

Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku

günlük..

birde böyle bir trendimiz vardı..

değdiği yer 83.00.

tam yerine geldik..

umalım ve bekleyelimki kırıp geçsin..

tabi bence.

hımmm,,hala direniyor..

günlük..

83.00 olan direnç bölgesi zamansallıkla 82.50 ye düşmüş.

o trend üzerinde kalabilmeye çalışıyor..

olurda kalamazsa alttan gelen kısa vadeli yükselen trende kadar salınması normal olur..

tabi bence..

Sayfa 95/981 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •