Sayfa 396/981 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Merhabalar,

OTKAR 2020/6 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve analizleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhabalar,

OTKAR 2020/6 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve analizleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Tesekkur ederiz...

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Öncelikle Arkadaşımıza tüm samimiyetimle çok teşekkür ederim....Yaklaşık 20 yıldır borsadayım...tabloymuş, grafikmiş vs vs...maalesef güzide borsamızda pek geçerli değil...önceliğimiz ( yatırımı küçük; yüksek yerlerden tüyo vs almamış iseniz). Acil ihtiyaç duymayacağınız, henüz pirim yapmamış, güvenilir bir şirketi tercih etmek lazım sonrası sabır...Otokar a gelince; Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük gruplarından (KOÇ HOLDİNG) birinin, sermaye si çok düşük kaldı yüksek bir sermaye arttırımı gelebilir, parçacı şirketler bile milyarlık rakamları yakalamış iken; piyasa deperinin (koç grubuna ve otokara yakışmayan). 455 milyon Usd bile etmemesi inanılır gibi değil...savunma sanayinde de yer alan, toplu taşıma araçları üreten hani hep diyoruz ya "YERLİ VE MİLLİ" bir üretim üssü, birkaç hafta önce yaklaşık 500 milyonluk ihale almasına rağmen tık yok bu baskıyı işaret eder....mersinden de inşallah güzel haber gelir.....gerisi sabır...yatırım tavsiyesi değildir, şahsi görüşlerimdir...

4. 4 saatlik grafik ve macd .benzerlik var,dip oluşumu sonlanacak gibi duruyor 1-2 güne.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...6f3f6fdf6b.png

5. Ankara da Otokar otobusleri kullaniliyor mu?
    İstanbul ve İzmir i biliyorum da Ankara da fark etmemistim....
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

6. kapanışta citi malı süpürdü ...nedenkine.....

7. Dusmedi dussun istemem de istedigim alim nojtasina inse de elimde nakit olsa alabilecegim bir sirket....
    Bir sey sorucam arkadaslara bilen varsa elektriklide bataryalarini otokar mi uretiyor badka bir firma mi uretiyor merak ettim.
    Atlamis olabilirim bu konuyu...
    Ytd

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Dusmedi dussun istemem de istedigim alim nojtasina inse de elimde nakit olsa alabilecegim bir sirket....
    Bir sey sorucam arkadaslara bilen varsa elektriklide bataryalarini otokar mi uretiyor badka bir firma mi uretiyor merak ettim.
    Atlamis olabilirim bu konuyu...
    Ytd

Sn. uzunvade87, bataryalarını tedarik ediyor. Batarya üretim teknolojisinde belirleyici olan aslında hücrelerin üretimi. Lityum iyon hücreler çok büyük oranda uzakdoğudan ithal ediliyor ve güç elektroniği konusunda ehil firmalar (Aspilsan) bu hücreleri kutulayarak pillere çeviriyor.

Sayfa 396/981 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •