Sayfa 213/980 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Hadi bakalım gençler
    Yeni hafta yeni heyecan
    Anketimiz de çok ilginç sonuçlar var
    Bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin...
    Hem oy verme bir vatandaşlık görevidir.....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...96#post3173296

saygılar/başarılar
    2007 den beridir hisse net uyesiyim bir kere anketlerinizin tuttuğunu görmedim

2. otokarın bu ağır ağır yukarılara üstüne koya koya gitmesinde vereceği yüksek temettü mü etkili oldu aceba....114 eskiden hatırladığım
    kadarı ile dönüm yeri...114 ün altına düşmediği sürece 118 ve 125 ler sanki ileri günlerde görülebilir diye düşünüyorum....tabiki bistte ne olacağı belli olmaz .. eskiden yaptığı hareketler aklıma geldiği için sesli düşündüm...Y..T..D

-----------------------------------------------------------------------------------------
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilir.. KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Ben bugün vedalaştım. Kalan arkadaşlara, maliyeti yüksek olanlara, güzel günler gösterir umarım.

İyi geceler.

(Alış ortalamam:79,20 satış ortalamam:82,80)
    Paylaşımlarım yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorumlar genel niteliktedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Otokar'ın yeni aracı Safa ilk olarak İDEX 2019 fuarında sergilenmiş.inşallah bir ihracaat bombası patlarsa yemede yanında yat derim.ytd

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Otokar'ın yeni aracı Safa ilk olarak İDEX 2019 fuarında sergilenmiş.inşallah bir ihracaat bombası patlarsa yemede yanında yat derim.ytd

Ayrıca araç tulpar in özelliklerinden ve şeklinden farklı.incelemenizi öneririm

6.  Alıntı Originally Posted by Master_Kamaji Yazıyı Oku
    Ben bugün vedalaştım. Kalan arkadaşlara, maliyeti yüksek olanlara, güzel günler gösterir umarım.

İyi geceler.

Hayırlı olsun, iyi günlerde değerlendirin. Maliyetimiz aynıymış sizinle. Benim şu anda lotum çok az, keşke ağırlığı arttırsaymışım.

Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Otokar'ın yeni aracı Safa ilk olarak İDEX 2019 fuarında sergilenmiş.inşallah bir ihracaat bombası patlarsa yemede yanında yat derim.ytd

Paylaşım için çok teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by Master_Kamaji Yazıyı Oku
    Ben bugün vedalaştım. Kalan arkadaşlara, maliyeti yüksek olanlara, güzel günler gösterir umarım.

İyi geceler.

Hayırlı olsun Üstad. Güle güle harcayın. Kar cebe yakışır.

Sayfa 213/980 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •