Sayfa 836/981 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. herkese hayırlı cumalar
    benim alıyamadığım neden hisse hakkında en ufak bi lumsuz yazı olduğunda birilerinin kalkıp hisseyi sahiplenmesi,buranın özgür bir platform luğunu düşünüyorum yeri geldiğinde eleştirir yazarım,çok ileri gidersem mdaratör gerekli cezayı keser,bu hisseyi alırken kimseye sormadım,satarkende sormam...

2. kazakistan işi olsada olur olmasa da benim için çok da önemi yok.....önemli olan şu an hissenin gırtlağına basan speğin ayağını çekmesi...pandemi döneminde petkim yukarı çikarken tüpraşın gırtlağına bastılar,pegasus yukarı giderken thy nin içine ettiler...
    amamı halka açık dococuları ihya ettiler.....fk sı arşa çıkmış borusan yatırım...konya çimento....bilançoyla ..pdd yle ,aldığınla sattığınla olmuyor .....

3. Bu hisse 147 liradan 60 liraya indi altay ihalesi kaybedildiğinde. Benzer şekilde pandemide 175 liradan 96 liraya indi. Söven sayan çok oldu buralarda ama yazıp çizene olumlu veya olumsuz yorum yapana gelip sataşan olmadı. Şirket hakkında olumsuz gördüğü bişey varsa olumsuz yorum yapana saygımız herdaim var. Hisse 460 liraya giderken heyecanla alıp burda 60 liradan beri yazan insanlara sataşmaya kimsenin hakkı yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
     Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Bu hisse 147 liradan 60 liraya indi altay ihalesi kaybedildiğinde. Benzer şekilde pandemide 175 liradan 96 liraya indi. Söven sayan çok oldu buralarda ama yazıp çizene olumlu veya olumsuz yorum yapana gelip sataşan olmadı. Şirket hakkında olumsuz gördüğü bişey varsa olumsuz yorum yapana saygımız herdaim var. Hisse 460 liraya giderken heyecanla alıp burda 60 liradan beri yazan insanlara sataşmaya kimsenin hakkı yok.
    öyle kolay insanlari karalamak yok,
    atayim mi maliyetimi buraya 460 la mi alisim heyacanla yoksa daha asagidan mi
    sende atacakmisin yok su fiyattan aldim bu kadar var elimde diye yazmak kolayl
    hadi buyur
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Bilançoyla fk yla onla bunla olmuyorsa gidip olanı alında siz de rahatlayın bizde rahatlayalım

6.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    öyle kolay insanlari karalamak yok,
    atayim mi maliyetimi buraya
    sende atacakmisin yok su fiyattan aldim bu kadar var elimde diye
    hadi buyur
    Ben her yıl belli fiyatlardan aldığımı eklediğimi zaten yazıyorum. En son 1-2 hafta önce zaten 350 - 370 aralığından aldığımı da yazdım. Zaten doğal olarak maliyetim yükseliyor. Sen at gene maliyetini içinde kalmasın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
     Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Ben her yıl belli fiyatlardan aldığımı eklediğimi zaten yazıyorum. En son 1-2 hafta önce zaten 350 - 370 aralığından aldığımı da yazdım. Zaten doğal olarak maliyetim yükseliyor. Sen at gene maliyetini içinde kalmasın.
    hahahahaa
    hep öyle olur zaten ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8. bunun böyle olmadığı fiyatlamadan anlaşılmıyormu....ayrıca ne zaman alır ne zaman satarım onuda yukarda yazdım...bu da buraya yazığım son yazıdır....başkada yazmıyacağım

Sayfa 836/981 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •