Sayfa 763/980 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Aracı kurumların çok özenli çalışmadığı zaten aşikar. Onlar için yatrmcı sürekli işlem yapmalı, almalı satmalı stop olmalı yeni para girişi olmalı. Yatrmcının kaybını çok umursadıklarını sanmıyorum. Aracı kurumlar şirketlere ortak olma gözüyle bakmazlar çünkü bakarlarsa kendileri kazanamaz. Onlar için sürekli negatif ve pozitif haber olmalıdır ki yatrmcı işlem yapsın aracı kurumda komisyon geliri elde etsin. Oysa borsanın özü bi şirkete ortak olmaktır. Spekülatöre gelince bizim borsada Spekülatörler hiç iyi niyetli olmadılar, paranın döndüğü yerde iyi niyet olmaz zaten. Paradan para kazanan insanlar bunlar alınterinin değerini hiç bilmezler
    Harika bir tespit....
    Syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. [QUOTE=Otokar;5565513]Aracı kurumların çok özenli çalışmadığı zaten aşikar. Onlar için yatrmcı sürekli işlem yapmalı, almalı satmalı stop olmalı yeni para girişi olmalı. Yatrmcının kaybını çok umursadıklarını sanmıyorum. Aracı kurumlar şirketlere ortak olma gözüyle bakmazlar çünkü bakarlarsa kendileri kazanamaz. Onlar için sürekli negatif ve pozitif haber olmalıdır ki yatrmcı işlem yapsın aracı kurumda komisyon geliri elde etsin. Oysa borsanın özü bi şirkete ortak olmaktır. Spekülatöre gelince bizim borsada Spekülatörler hiç iyi niyetli olmadılar, paranın döndüğü yerde iyi niyet olmaz zaten. Paradan para kazanan insanlar bunlar alınterinin değerini hiç bilmezler

sevgili hocam otakar yapıkredi ve bank of bu şekilde baskıladıkça kanatimce yabancılar özellikle de cıtıbank üzerinde bir hayli mal alıyor gibi bir izlenimim var bizim tahtacılar üç beş kuruş hissesi olan ky ile ugraşacaklarına aslında bıyıklı veya gerçek yabancılara hisse kaptırmıyorlarmı egerki bir seçim kararı alınır da şu iptal edilen tank işi de otakara verilirse ki otakarın zannettigim kadarıyla bu konuda bir tecrübe ve planları programları da hazırda bekliyor zannımca işte o zaman bu bizim ky ile ugraşan zavallı tahtacılar ne yapacak onu merak ediyorum umarım o günleri de görecegiz ömür yeterse tabi.
    şu an takas ver,ileri bende cıtıbankın temmuz ve son veri ile 168 138 lot gibi bir artısı var yani adamlar fırsat buldukça mal alıyor.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. b off dün aldığı 10 bin x340.......bugün 330 a verdi......allah razı olsun....adam yukardan alıyor aşağı veriyor....1 milyon zarar....mı yazdın dünden bu yana şimdi sen, yeme bizi.....

4. Çok teşekkürler , gayet net anlatmışsınız.Syg.
     Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Bu konuda belirsizlik çok olsa da 2021 son çeyrekte üretimin başlayacağı belirtilmişti. Yapılan kap açıklamasında bu kapsamda 5 yılda toplam 5000 den fazla araç üretiminin öngörüldüğü belirrilmişti. Önümüzdeki yıldan itibaren 1000 - 1200 arası üretim beklerim buraya. 12 ve 18.5 metre kentler yakın bir tasarımla streetway adıyla üretilecek. Kentlerin fiyatı 2-4 milyon arası değişiyor. Anlaşmanın euro bazlı olduğunu düşünürsek olası kur artışlarında da karlılığa ekstra katkı sunabilecek, şirketi kur dalgalanmalarından koruyacak bir anlaşma. Zırhlı tarafında aljasoor ne kadar önemliyse otobüs tarafı içinde iveco o kadar önemli. Çünkü otokar koçun diğer tekerleklileri gibi al ya da öde anlaşması olan bi şirket değil. Bu yüzden hep ihale kovalamak zorunda. Bu tür uzun yıllara yayılmış anlaşmalar önemli bu yüzden

5. Otokar, Sakarya'da Iveco için üretim yapacak

Otokar ile Iveco Bus ortak üretim anlaşması imzaladı. Anlaşmayla taraflar 26 milyon Euro ortak yatırım yapacak ve Otokar'ın Sakarya fabrikasında Iveco için 5 bin araç üretilecek

26.02.2020 - 08:15 | Güncelleme:*26.02.2020 - 10:24

Otomobil[https://im-haberturk-com]

Paylaş

Reuters

Koç Holding'in ana hissedar olduğu Otokar ile CNH Industrial'a ait ticari araç üreticisi Iveco Bus arasında ortak üretim ve işbirliği anlaşması yaptı. Şirketin dün akşam KAP'a yaptığı açıklamaya göre 2021 yılı sonunda başlayacak ve az 5 yıllık anlaşma kapsamında Otokar'ın*Sakarya*fabrikasında 5.000 adetten fazla araç üretilecek.

26 MİLYON EURO YATIRIM
    Nihai adetler pazar koşullarına bağlı olacak. İki şirket anlaşma kapsamında 26 milyon Euro tutarında ortak yatırım yapacak. KAP açıklamasında, "imzalanan iş birliği ve tedarik sözleşmesi kapsamında şirketimiz IVECO BUS'ın mevcut ürünlerini IVECO BUS adına Sakarya'daki fabrikasında üretecek... IVECO BUS'ın ürün portföyü; fabrikamızda üretilen Otokar ürünleri ile genişleyecek(tir)" denildi.
    [https://im-haberturk-com]
    CNH Industrial'ın dün akşamki açıklamasına göre anlaşma kapsamında Doğu Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve Asya pazarlarına özel araçlar da üretilecek. Araçlarda CNH'nin kardeş şirketi FPT Industrial'ın ürettiği motorlar kullanılacak.*Iveco Bus için minibüsten şehirlerarası otobüse kadar çeşitli yelpazede yolcu taşımacılığı araçları üretiyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. video başlığı SENARAI PENDEK 6 CALON KERETA PERISAI TD YANG MUNGKIN TERPILIH (SEÇİLEBİLECEK 6 TD SİLAHLI ARAÇ ADAYLARININ KISA LİSTESİ)

https://www.youtube.com/watch?v=_2cpqk-VQao (13 ekim 2021)

videonun 1.26 dakikasında otokar armadan bahsediyor. anladığım kadarıyla malezya

7. Bir de kendi tanklarimizi modernizasyon isini ilerde alsak yeni tanklar satsak...
    Cok uzun hikayesi var ama ha diyince olmaz.
    Ne eklerim ne satarim takipteyiz.
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 763/980 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •