Sayfa 769/980 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. 2018 yılında letonya 6x6 ve 8x8 zırhlı ihalesi açmış otokarın da teklif verdiği fakat kaybettiği yazılmıştı. Sonraki dönemde maliyetten dolayı bu ihaleinin iptal edildiği belirtildi. Birkaç ay önce letonya savunma bakanı otokar ı ziyaret etmiş ve paylaşımda bulunmuştu. Heralde gelmişken serdarı tanıyorum bi çayını içeyim demeye gelmemiştir fabrikaya. 9 aday letonya

2. Mayıs ayında da kenyanın 8x8 araç alımı yapacağı armanın da adaylardan olduğuna dair paylaşımlar yapılmıştı. 10 aday kenya

3. Sayın otokar otobüs tarafını yazmıyorsun hiç
    Bir nedeni varmı

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şirket bu yıl 4 zırhlı fuarına katıldı. Önümüzdeki hafta 5.cisinde peruda sitdef fuarında yer alacak. Yılsonu kolombiyadaki expodefansaya katılacağı belirtilmiş ve güney amerika ülkelerinin son dönemdeki ilgisinden bahsedilmişti. Bu fuarlara katılmak zırhlıların buraya gidişi fuar alanında stand kiralanması maliyet demek hep. Ve ürünlerinize güvenmeseniz bu kadar yoğun katılım göstermezsiniz. Yurtiçindeki fuara ve bir ülkenin fuarına katılır yeterli görürsünüz. Fakat şirket bu maliyetlerden kaçmıyor ve araçlarına güveniyor ki her platformda sergiliyor zırhlıları. Benzer şekilde kent elektranın tanıtımı için otobüs ülke ülke geziyor.

5. Emekleriniz ve bunları paylaştığınız için teşekkür ederim syn Otokar

6.  Alıntı Originally Posted by brokerr Yazıyı Oku
    Sayın otokar otobüs tarafını yazmıyorsun hiç
    Bir nedeni varmı

Otobüs tarafında yeterince sipariş açıklandı. Fazlasıyla güçlü bi döneme giriyoruz o tarafta. Mayısta alınan 28 ego körüklü bile kasımda teslim edilecek daha teslimatı yapılmadı. Bratislavada mayısta açıklandı teslim edilmişmidir bilmiyorum. Amman 32 milyon dolarlık sipariş yakın zamanda açıklandı. Azarbaycan 50 cngli otobüs teslimatı duruyor. İett 600 milyon liralık iş başlamadı henüz. İveco için geri sayım başlıyor. Ayrıca amman da gürseller metrobüs ihalesini kazandı yakın zamanda. Daha önce gürseller aracılığıyla 2019 da da otobüs satmıştı otokar. Yakın tarihteki otobüs ihalesine ek olarak 21 metrelik kent otobüsler aday olabilir buraya. Otobüs kısmında kesinleşmiş bilindik sipariş çok olduğu için yazmamıştım yoksa farklı bi nedeni yok

7.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Otobüs tarafında yeterince sipariş açıklandı. Fazlasıyla güçlü bi döneme giriyoruz o tarafta. Mayısta alınan 28 ego körüklü bile kasımda teslim edilecek daha teslimatı yapılmadı. Bratislavada mayısta açıklandı teslim edilmişmidir bilmiyorum. Amman 32 milyon dolarlık sipariş yakın zamanda açıklandı. Azarbaycan 50 cngli otobüs teslimatı duruyor. İett 600 milyon liralık iş başlamadı henüz. İveco için geri sayım başlıyor. Ayrıca amman da gürseller metrobüs ihalesini kazandı yakın zamanda. Daha önce gürseller aracılığıyla 2019 da da otobüs satmıştı otokar. Yakın tarihteki otobüs ihalesine ek olarak 21 metrelik kent otobüsler aday olabilir buraya. Otobüs kısmında kesinleşmiş bilindik sipariş çok olduğu için yazmamıştım yoksa farklı bi nedeni yok
    Eline emeğine yüreğine sağlık

8. Otokar üstad eline sağlık. Böyle karşılıkşız bilgi paylaşımı yapıyorsun bizlerle. Herşey gönlünce olsun. Eksik olma bu başlıktan.

Sayfa 769/980 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •