Sayfa 641/981 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. O ihalese otokar kucuk bir kisma lot 2ye teklif verdi. Buyuk umitler beslememek lazim diye dusunuyorum. Ciroda payı yuksek olmaz ama yinede olumlu tabi

2. 22.04 en iyi alıcı mery kaltağı 47.151 ort 312,77 en iyi satş garan,gedik,ykredi,global
    26.04 en iyi satıcı mery kaltağı 44.287 ort 324,18en iyi alıcı iş,ziraat,şeker,y.kredi
    ...sistematik oynuyor, iyi para

3.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Sayın hocam ben fikrimi yazıyorum; herşey ortada, bakiye sipariş ortada, şirketin yetenekleri ortada, bu adamlar yeni nesil tank yapacak know-how a sahip,iveco anlaşması, ertelenen talepler, afrika açılımı, tulparı, akrebi, otonom otobüsü vs vs her şey ortada ancak şirket ve güdümündeki piyasa yapıcı istediği fiyata düşürür, ky yi döker öyle gider. Çünkü adamlar Bütün haber akışına içsel bilgi olarak sahip zaten. Kapı kullanmıyorlar bile.

Bende ortağım şirkete; beğenmediğim şirketi niye alayım. Sadece Türk borsasının gerçeklerini Göz ardı etmeyelim diyorum.

Saygılar
    yanlış anlamayın serzenişimiz size değil, elimizde düşük maliyetli otokar var eğer piyasa yapıcı bu sebeple götürmüyorsa hisselerimizi bu seviyeden alamaz çünkü aldıklarımız kredili değil , bu nakitlere uzun zaman ihtiyacımız yok daha önce 465 gördü vermedik, ama eğer inadı elimizdeki hisseler ise önce bir zirveyi göstersin.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar;
    Ankara belediyesinin otobüs alım ihalesine teklif veren Karsan firması elenmiş..
    Acaba, iş bizim Otokara mı kaldı, dersiniz..??..
    Bu konuda daha net bilgiler olanınız varsa,bu forumda paylaşırsanız seviniriz..
    Bir süredir takip ediyorum. Büyük partiye teklif niye vermediğimizi anlamamakla birlikte küçük 5 milyon euro'luk parti için nihai en iyi fiyat teklifleri istendi herhalde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hissenin tahtasında tam bir kontrol ve baskı var..Az önce 325 e 4 lot alış yazdım,anında fiyatı 325.70 yaptılar..
    Bakalım bu sıkışma ne zaman patlayacak..

6. Yapılan işlemler hep karşılıklı bu kadar aleni belli oluyor kendileri karşılıklı işlemleri yapmasınlar tahta hiç hareket olmaz bank of gavurundan işlem yapan kesinlikle kendi başına değil tahta sahiplerinden bana göre en az 20 aracı kurumu kullanıyorlar satış gelen kurumu da anında kullanıyor her aracı kurumda hesapları vardır .
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Hissenin tahtasında tam bir kontrol ve baskı var..Az önce 325 e 4 lot alış yazdım,anında fiyatı 325.70 yaptılar..
    Bakalım bu sıkışma ne zaman patlayacak..
    çünkü kağıtta ky açısından su an hikaye de yok beklenti de yok, arkadaşlarımdan kime otkar ı takip edin desem hepsi primli diyor, gelen olmayınca gün içi trade işlemleri var ağırlıklı.
    men dakka dukka

Sayfa 641/981 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •