Sayfa 386/980 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Merhabalar...

Arkadaşlar, Otokar ilgi teknik analiz yapabilecek biri arkadaş var mı aramızda destek-direnç gibi... Maliyet 169,00 kaldı maliyet düşürmek adına sormak istedim... Teşekkürler...

2. 147.19 tl 100 günlük logaritmik hareketli ortalama 140.78 200 günlük logaritmik hareketli ortalama. 151.45 tl 50 günlük hareketli ortalama logaritmik. Kısaca 151.45 üstü kapanış yapmalı. 147.2 desteği kırılırsa 140.78 destek. Doların yükselişi borsayı rahatsız ediyor. Otokarda satışlar genelde ihracat olduğu için usd yükselişinin otokarı olumsuz etkileyeceğini sanmıyorum fakat borsanın genelini etkilediği için otokar da düşüyor. Pandemide 100 liradan alanlar kar al yapıyorlar diye düşünüyorum. Tarihi zirve zaten 175 hocam zirveden almışsın nerdeyse. Düşüş nerde biter bilmiyorum fakat yeniden yükseliş başladığında yeni zirve bekliyorum ben çok olumsuz bir gelişme yaşanmadıkça. Son zamanlarda bende 149-151 aralığında alım yaptım. Fakat eski lotların maliyeti düşük ve otokar aldığım kısım diğer hisselerden aldığım kar kısmı olduğu için çok sorun etmiyorum. Bizim borsada küçük yatrımcı için çıkan hisse ii düşen hisse kötü hisse olarak algılandığı için genelde zirvede hisse alır hocam. Küçük yatırımcı hisse aldığında da genelde büyük yatrmcı için kar al zamanı olur. Sonra düşmeye başlar hisse küçük yatırımcı sıkılır hisseyi satmaya başlar zararına burda da hisseyi büyük yatrmcı toplamaya başlar bu döngü devam eder gider. Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak algılamayın

3. Otkar grafik dikleşmeye başlamıştı biraz düzeltme yapması ii çokta bozmadan. buralardan yukarı dönse ii olur diye düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    147.19 tl 100 günlük logaritmik hareketli ortalama 140.78 200 günlük logaritmik hareketli ortalama. 151.45 tl 50 günlük hareketli ortalama logaritmik. Kısaca 151.45 üstü kapanış yapmalı. 147.2 desteği kırılırsa 140.78 destek. Doların yükselişi borsayı rahatsız ediyor. Otokarda satışlar genelde ihracat olduğu için usd yükselişinin otokarı olumsuz etkileyeceğini sanmıyorum fakat borsanın genelini etkilediği için otokar da düşüyor. Pandemide 100 liradan alanlar kar al yapıyorlar diye düşünüyorum. Tarihi zirve zaten 175 hocam zirveden almışsın nerdeyse. Düşüş nerde biter bilmiyorum fakat yeniden yükseliş başladığında yeni zirve bekliyorum ben çok olumsuz bir gelişme yaşanmadıkça. Son zamanlarda bende 149-151 aralığında alım yaptım. Fakat eski lotların maliyeti düşük ve otokar aldığım kısım diğer hisselerden aldığım kar kısmı olduğu için çok sorun etmiyorum. Bizim borsada küçük yatrımcı için çıkan hisse ii düşen hisse kötü hisse olarak algılandığı için genelde zirvede hisse alır hocam. Küçük yatırımcı hisse aldığında da genelde büyük yatrmcı için kar al zamanı olur. Sonra düşmeye başlar hisse küçük yatırımcı sıkılır hisseyi satmaya başlar zararına burda da hisseyi büyük yatrmcı toplamaya başlar bu döngü devam eder gider. Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak algılamayın
    Samimi ve içten analiziniz için çok teşekkür ederim...

5. Son çıkışta 100 liradan 175 e gitti. 75 karın yarısını aldı 35 lira düşerek. Buralardan tepki gelse ii olur. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Alış satarken kimseden etkilenmemeye ve panik olmamaya çalışın

6. Koca şirketin durumu. Yaklaşık kaybım 150bin TL

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Piyasa yükseliş içinde düşüş içinde binbir bahane bulur. Dolar bazlı düşük kaldı derler alırlar. Pandemi ikinci dalga geliyor der satarlar. İhale aldı derler alırlar. Bilanço kötü derler satarlar. Düşüş içinde yükseliş içinde bahane bitmez

8.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Piyasa yükseliş içinde düşüş içinde binbir bahane bulur. Dolar bazlı düşük kaldı derler alırlar. Pandemi ikinci dalga geliyor der satarlar. İhale aldı derler alırlar. Bilanço kötü derler satarlar. Düşüş içinde yükseliş içinde bahane bitmez
    174 geldi satmadım tamam bu sefer gidiyor dedim. Gitmedi 7 senem gitti

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 386/980 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •