Sayfa 38/980 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 297 - 304 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Arkadaşlar Ali koç un malum bugün FB.secimi var.gecenlerde Ali koç un haber türk te yaptığı bir röportajda hükümet tarafı kanalların Fbseçimindeki ali koç a hiç yer vermediğini beyan etti.zaten şu bir gercékti ve herkez tarafındanda biliniyordu mevcut hükümet ile koç ailesini arası acikkkkk.insallah FB. Kongresi ile 20 yıllık aziz yıldırım giderse artik yenilikci ali koç gelsin isterim.ha birde olası hükümet değişimini hiç düşünemiyorum.ytd.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. En sonunda bu başkanlık işi bitti.
    Son düzenleme : Engineer34; 04-06-2018 saat: 09:26.

3.  Alıntı Originally Posted by Engineer34 Yazıyı Oku
    En sonunda bu başkanlık işi bitti.
    Darısı seçimlere diyelim.Bmc ile hala sözleşme imzalamadılar.bence seçimi bekliyorlar.ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Darısı seçimlere diyelim.Bmc ile hala sözleşme imzalamadılar.bence seçimi bekliyorlar.ytd.

Seçimle alakası yok bence, Rheinmetall'e henüz izin çıkmadı sanırım.
    Eğer o sorun aşılmış olsa özellikle seçimden önce sözleşme imzalanırdı.
    Olmaz ya hükümet değişse bile devlette devamlılık esastır. Sözleşmeyi devlet tek taraflı feshetse bile bunun maddi cezai yaptırımları vardır. Bir sorun olmamış olsa en kısa sürede imzalardı.
    Sözleşme imzalanmadığı sürece süreç başlamaz.
    Aynısı ihale alan içinde geçerli, bugün sözleşme imzalansa ancak Rheinmetall izin alamaz ve imalat sürecine başlayamazlarsa bu seferde BMC iyi bir yaptırım yer.

Diğer ihtimalde ihaleye itiraz süresi, sözleşmeye davet süresi vs gibi Kamu İhale Kanuna göre beklenmesi gereken sürelerin dolmamış olmasıdır. Ancak bu ihale Kamu İhale Kanununa tabimi bilmiyorum

5. Bildiğim kadarıyla kik tabi değil.bmc etheme geçmeden kirpi teslimatını yapamadı. Ethem alınca ceza yerine ilave sipariş verildi. Tümosan yabancı ortakla sorunsuz olarak sözleşme imzaladı. Sonradan avusturya ile sıkıntı oldu. Sözleşme iptal edildi. Ceza falan olmadı. Kısaca burası Türkiye.hoşgeldiniz.ama almanya tarafında sıkıntı olmasaydı hemen imzalanırdı sözleşme düşüncenize katılıyorum.

6. Almanya işi yaş bence ethemin 5000 bg lik motorunu bekliyorlardir

uçan tankimiz goklerde suzulecek

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bu otokar cok düşecek galiba artık yeter satıp çıkacağım zarar büyük daha fazla zarara tahhamül kalmadı başka çöplüte
    de gezeceğim belki döviz alırım düşüşten istifade etmek için.ytd

8. ilk defa otokar aldım bakalım 6 ayda neler olabilecek görelim çok bilinçli almadım belki bir sıçrama yapar ümidiyle artık.

Sayfa 38/980 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •