Sayfa 382/980 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 7837 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Ben elektrikli araç satışlarını hiç duymadım en son zırhlı elektrikli tanıttılar ve genelde tanıtım olarak kaldı. Elektrikli otobüste karsan fena değil diye biliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Ben elektrikli araç satışlarını hiç duymadım en son zırhlı elektrikli tanıttılar ve genelde tanıtım olarak kaldı. Elektrikli otobüste karsan fena değil diye biliyorum.
    Elektrikli otobus calismalarini biliyorum ciroda var mi diye dusundum.fuarlarda tanitmislardi sanirim.
    Karsanla isim olmaz ya sahibine guvenmiyorum;)
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Karsanı bende sürekli bedelli yaptığı için beğenmiyorum. Fakat beğenmediğimiz karsan bile 1 liradan 3.80 lere gitti. Otokar speği yıllardır 80-150 lira arasında oyalıyo bizi.1 ay olmadı jantsa aldım 8 tavan çekti aldıktan sonra. 5 yıldır bu hissede 1 tane tavan hatırlamıyorum ama taban gördük. Bae zırhlı gürcistan eshot otobüs iveco işi kazakistan sipariş ihtimali gibi ciroya önemli katkı yapacak durumlar varken artık biraz daha farklı fiyatlanmalı bu şirket. Kötü şirket olsa içim yanmaz zaten kötü der satar gecerim.

4.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Karsanı bende sürekli bedelli yaptığı için beğenmiyorum. Fakat beğenmediğimiz karsan bile 1 liradan 3.80 lere gitti. Otokar speği yıllardır 80-150 lira arasında oyalıyo bizi.1 ay olmadı jantsa aldım 8 tavan çekti aldıktan sonra. 5 yıldır bu hissede 1 tane tavan hatırlamıyorum ama taban gördük. Bae zırhlı gürcistan eshot otobüs iveco işi kazakistan sipariş ihtimali gibi ciroya önemli katkı yapacak durumlar varken artık biraz daha farklı fiyatlanmalı bu şirket. Kötü şirket olsa içim yanmaz zaten kötü der satar gecerim.
    Otokar a guveniyorum ben finansallari is yapis sekli uretimleri iyi bence.hak ettigi yeri gorecektir ama cds lerin dusmesi gerek...
    Bence uygun noktalardan alirim az az ...
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

5. sermayesi düşük şirketler gurubunun tamamı , işi iyi olsun olmasın mükemmel yerlere geldi. kent gıda-bosh fren-jantsa-petrokent turizm-ttrak vs.. say say yerinden kalkmayan bir tek bu kaldı. hepsinden karı yüksek, kategori olarak iyi durumda. sıra bunda diye düşünüyorum.bu açıdan da değerlendirmek lazım. şahsi görüşümdür. ytd

6. Hocam yazdığın çoğu şirketin karlılığı fiyat hareketini desteklemiyor jantsa ve ttrak dışında. Yazdığın her şirketi tanımıyorum fakat ttrak ve jantsanın fiyat hareketleri makul sayılabilir. Fakat kent hisse başı karı 1-2 lira hisse fiyatı 2000 lira piyasa değeri ülkenin en büyük sanayi şirketi tüptiraştan fazla. Hemen hemen çoğu insan hergün aracına yakıt alıyor bi yerde hepimiz tüpraşın cirosuna katkı sağlıyor sayılırız hergün. 2019 da hissebaşı brüt 15 lira temettü vermiş ve fiyatı 79 lira. Kent hisse başı kar yaklaşık 2 lira yakın zamanda 2600 lirayı görmüş. Ya bu şirket karını çok ciddi artırmalı ya da burda birileri çok kötü mağdur olacaktır. Hergün şeker yesek bu kar 2-3 katına anca çıkar. 0lkenin göz bebeği şirketler yıllık karının 10 katı piyasa değeriyle fiyatlanırken kent karının 1000 katına fiyatlanıyor.

7. Şu hissede ne zaman heveslensek hep kursağımızda kaldı

8. Anladınızmı OTOKAR ın nasıl o. Çocuğu olduğunu

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 382/980 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •