Sayfa 431/980 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Hacim çok güzel.Bu piyasada %5 yukarda

2. Saat Kaçta alış talimatı verebilirim

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Su hisseyi 70 lerde alip atmadik kenariya yanarim yanarim ona yanarim...
    Anca bedelsiz yaparsa toplucam.herhalde....
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Aylığı mükemmel sadece sessizce çalı arkasına saklanın
    6 gün önce yazmışız faydalanan olduysa ne mutlu bana
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Su hisseyi 70 lerde alip atmadik kenariya yanarim yanarim ona yanarim...
    Anca bedelsiz yaparsa toplucam.herhalde....
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Borsada fırsatlar bitmez hocam. 2018 yılında şöyle düşünmüştüm: borsaya girdiğimde(2015) keşke otokar yerine tüpraş alsaydım. Tüpraş 50 liradan 130 liraya çıkmıştı bu süre zarfında 2016 da 5 lira 2017 de 5 lira 2018de 11 lira temettü vermişti. Otokardaki fiyat ise 2015 te 85 2018 de 75 lira. Temettü ise 2-3 liraydı 3 yıl hep aynı miktarda temettü. Aradan 2 yıl geçti şimdi durum tam tersi o günler de otokar alan yatrımcı bugün mutlu o gün tüpraş alan yatrmcı bugün perişan. O günlerde otokar için 25 lira hedef fiyat verenler bile vardı. Düşünsene Altay kaybedilmiş 2 çeyrek üst üste ciddi zarar açıklamış bilançoda hisse yarı fiyatına indiği halde 25 lira olacak diyenler var. Ortalıkta tek umut ışığı yok. 70 liraya zararına veren arkadaşım bile var bu hisseyi.

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    6 gün önce yazmışız faydalanan olduysa ne mutlu bana
    Arkadasa aldirdim ben almadim naktim yok diye 142 den satacakti dedim bekle ;)
    Bugun satmis diyo ne istiyon benden;)
    Dedim ne istiyim Losev e bagis yap yemege cikarma parasini oraya bagisla;)
    Herkese bol kazanc olsun guzel sirker bunlar ya;)
    Ytd

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

7.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Borsada fırsatlar bitmez hocam. 2018 yılında şöyle düşünmüştüm: borsaya girdiğimde(2015) keşke otokar yerine tüpraş alsaydım. Tüpraş 50 liradan 130 liraya çıkmıştı bu süre zarfında 2016 da 5 lira 2017 de 5 lira 2018de 11 lira temettü vermişti. Otokardaki fiyat ise 2015 te 85 2018 de 75 lira. Temettü ise 2-3 liraydı 3 yıl hep aynı miktarda temettü. Aradan 2 yıl geçti şimdi durum tam tersi o günler de otokar alan yatrımcı bugün mutlu o gün tüpraş alan yatrmcı bugün perişan. O günlerde otokar için 25 lira hedef fiyat verenler bile vardı. Düşünsene Altay kaybedilmiş 2 çeyrek üst üste ciddi zarar açıklamış bilançoda hisse yarı fiyatına indiği halde 25 lira olacak diyenler var. Ortalıkta tek umut ışığı yok. 70 liraya zararına veren arkadaşım bile var bu hisseyi.
    Ben de tupras alayim istiyorum naktim yok bu aralar.dediginiz gibi illaki duzeltiyor sirketler durumlarini....
    Tupras otokar buralar ucuz bu sirketler icin....illaki duzelir dolar bazinda telafi de yapar ...
    Gecmiste oldugu gibi...
    Sabir edip uygun alimlar yapmak lazim tabi...

Ama bedelsiz verir mi senin gorusun nedir?
    Ytd

Sayfa 431/980 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •