Sayfa 583/956 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı: %38... F/K Oranı : 19,31... Pd/dd : 0,93
    Özsermaye : 916.202.668 TL..

Sermaye : 44.951.051 TL..... Net Kar : 27.424.659 ...... Dönem : 2020-3

Defter değeri : 20,38 TL.

01 / 06 / 2020 Kapanış fiyatı : 18,90 TL.

Bu verilere bakıldığında , küresel bazda gıdaya verilen önemin arttığı düşünüldüğünde , Çin e ihracat yapılacak olması gözönüne alındığında , bu mızrağın , bu çuvala sığmadığı apaçık görünüyor diye düşünmekteyim.
    Kim ne derse desin , bana göre durum bu.
    Son düzenleme : By Akıl; 02-06-2020 saat: 01:57.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,709
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Atabilecek kurşun bırakabilecek ky. nin çokaz olabileceğini düşünmekteyim.
    Ben bile , kendi düşünceme göre akıllıyım. Ama , ucuz , karlı , güvenilir bir hisse gördüğümde , fiyatı artabilir , hazır ucuzken , kaçırmayayım diye , full , tüm paramla dalarım. Belki yanlış bir şey , ama insan duramıyor. Uçacak , kaçacak diye düşünerek , tüm kurşunlarını harcıyor.
    Her yerde 2-3 hatta 4-5 Liralardan satılan bir ürünün aynısının ve hatta daha güzelinin , bir başka yerde , 1 Liradan satıldığını gören birinin , o ürünü , başkaları alıp bitirmeden , çok miktarda alması gibi bir şey , benim yaptığım.
    Sn by Akıl, kendiniz de yazmışsınız belki yaptığım yanlış birşey diye. belkisi fazla olmuş..yatırım yaparken kendimi tutamıyorum diye bir durum olmaz.tek fiyattan bütün birikimimle yazı tura atar gibi şansıma yazı çıkarsa gider tura çıkarsa düşer gitmezse şansım yokmuş diyemezsiniz..
    Kısaca her zaman için koşullar ne kadar iyi görünse de aldığınız fiyatın daha aşağılara da gelme ihtimali olabileceğini gözönünde bulundurun derim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,709
     Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Bugun ekofinans ta ahmet mergen pnsutu yorumlamis teknik olarak. Orda dikkat cektigi husus tahtanin lotunun cok daginik olmasi ve burasi onemli sahipsiz olmasi. Tahta sahipsizmis. Biri gelir toplarsa ancak bir yere varabilir. Teknik olarakta 26 lari test etme durumu mevcutmus. Beklemedeyiz bakalim. Bir baba hele hele bir yabanci gelip tahtayi supurur mu acaba.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir tahta sahipsizce toplayacak olanın hisse fiyatını yukarıya çıkartarak toplamak gibi bir hata yapacağını sanmam..olabildiğince alt kademelere düşürüp günler, haftalarca bakanı bezdirecek kadar dar bantta sıkıştırırdım.

4.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Bir tahta sahipsizce toplayacak olanın hisse fiyatını yukarıya çıkartarak toplamak gibi bir hata yapacağını sanmam..olabildiğince alt kademelere düşürüp günler, haftalarca bakanı bezdirecek kadar dar bantta sıkıştırırdım.
    Güzel yorumlar. Teşekkürler.

5. alkim kağıt karını artırdı yüzde seksen yükseldi. bunlar artırdı. millete yedirdi. haysiyetsiz olunca yapacak bişey yok.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

6. kimseden ses çıkmadığına göre keyfler hoşe yada bir ben kaldım.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

7. Hissedeki hırsız belli.....Hırsızın amacı hisseyi brüt takasa sokarak aklınca küçük yatırımcıyı döktürüp bezdirmek....Yetkilin kurumların biran önce bu hırsızın tepesine bineceğine inanıyorum....ytd

8. Aşağı hareketi planlı olarak hangi kurumların yaptığı belli....Dolayısıyla hırsızın kaçışı kolay olmayacak....ytd

Sayfa 583/956 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •