Sayfa 444/956 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    7,05 ile 6,95 arası şuan için alımımı yaptım ortağım
    Hayırlı olsun ama 3c.kadar güzel bir haber gelmezse fazla bir aksiyon olmaz bana göre 7-8 bandında git-gel.anlasilan bu agalar 8.x 'den döndükten sonraki geri cekilmeyle 750 ye kadar bilançoyu satın almışlar benim tahminim. Bugunku dusmede silkeleme olmasi gerekir yoksa son 10 günlük yabancı alımları hepsi hikaye kalır.

2.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun ama 3c.kadar güzel bir haber gelmezse fazla bir aksiyon olmaz bana göre 7-8 bandında git-gel.anlasilan bu agalar 8.x 'den döndükten sonraki geri cekilmeyle 750 ye kadar bilançoyu satın almışlar benim tahminim. Bugunku dusmede silkeleme olmasi gerekir yoksa son 10 günlük yabancı alımları hepsi hikaye kalır.
    teknik olarak söylemek gerekirse bu yapması gereken bir hareketti şimdi ov bir haber gelir devlet okul ihalelerini bunlara verir bilmem ama teknik olarak çift rakamlarda ben palayla vedalaşacağım diyor
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    mesala yakın zamanda otkar ve ccolanın zamanı olacak diyeyim desem pnsüt topiği olmaz ))
     Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Cola nezaman baksam hep 35😊idi.dimdi bakayım dedim 32 düşmüş.grafigine baktım 2 ay önce 23.x değmiş.yani tren kacmis😊
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    35 lirayı geçsin millet 45 te hunharca almasın maçtan çıkmış gibi
    05.08.2019 burayada not atalım zaman beni ne kadar yanlış çıkarcak merak ettim şimdi
    yazdığımda 32 lerdeydi sağolsun buda yanıltmadı şuan 35 bir kademe kaldı ))
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    teknik olarak söylemek gerekirse bu yapması gereken bir hareketti şimdi ov bir haber gelir devlet okul ihalelerini bunlara verir bilmem ama teknik olarak çift rakamlarda ben palayla vedalaşacağım diyor
    Fazlada teknige guvenme burasi bist😊benim karlar erimeye basladi fazlada sıkıstirirsa pala ben kacar😊biliyorsun bu palanin kurbaga kazan hikayesi meşhur😊adam 26 'dan 5.6 getirmiş.ben playla sidik yarısına girmem 😊

5. çifte vurgun))))
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    yazdığımda 32 lerdeydi sağolsun buda yanıltmadı şuan 35 bir kademe kaldı ))
    City fena veriyor dikkat et😊

7.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Fazlada teknige guvenme burasi bist��benim karlar erimeye basladi fazlada sıkıstirirsa pala ben kacar��biliyorsun bu palanin kurbaga kazan hikayesi meşhur��adam 26 'dan 5.6 getirmiş.ben playla sidik yarısına girmem ��
    ötünü yırtsa 6,75 aşağısı zaten tknasa hikayesine veya diğer ölüler diyarına döner stopsuz çalışmam
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 444/956 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •