Sayfa 453/955 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Sn Borsainer hala bir konuda yanlış da ısrar ediyor....
    Bir hisseye/şirkete ya aşık oluyor yada nefret ediyor....
    Geçmiş de aşık dı bugün nefret ediyor...
    Yanlış....
    Her sektörün/şirketin kötü zamanları olabilir....
    Düzelebilir....
    Düzelince de yatırım yapılabilir....
    Kaç defa dedim size:Bütün mesele ;Alım ve satım zamanını iyi ayarlamak
    Sen ise al-unutçuydun...
    Onu savunuyordun
    En fazla 3 yıl dayanabildin zarardaki pozisyona...
    Halbuki Pnsüt de 10 yıllar beklemeyi düşünüyor/ savunuyordun...
    Ltf kendin yap(a)mayacağın birşeyi başkalarına da önerme....

saygılar/başarılar
    Son düzenleme : Tengri Han; 13-08-2019 saat: 18:09.
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Pınar Süt içmeye devam ediyorum eskisi kadar olmasa da. Şirkete de bir sempatim var ancak hisseye artık yok. İyi bilançoyla bile gitmediği zamanları gördüğüm için şimdi iyileşse bile zor inanırım. Piyasa da benim gibi mesafeli hisseye. Aracı kurumlar incelemiyor bile artık. Bunu analist atamaya değer görmüyorlar.

Yaşar Pınar gibi bir değere yazık etmiştir.

Ben hile hurda değil yönetim zaafiyeti olduğunu düşünüyorum. İddia ettikleri kadar yenilikçi olamadılar. 1975 yılındaki o atılımcı ruhu kaybettiler. Ancak mevcudu koruma halindeler.

Syg.

6.48 üzerinde dursa 6.85 e gider ve burayı aşarsa bir umut belki yükseliş olur. Yada yataya sarar yok eğer düşüş devam ederse 5.80 lerde bence dip yapar maliyet düşürmeye 6 nin altı yapmayı düşünecem
    Bu yorumu dikkate almayın acemice ve kendime yaptığım bir yorumdur
    Yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    6.48 üzerinde dursa 6.85 e gider ve burayı aşarsa bir umut belki yükseliş olur. Yada yataya sarar yok eğer düşüş devam ederse 5.80 lerde bence dip yapar maliyet düşürmeye 6 nin altı yapmayı düşünecem
    Bu yorumu dikkate almayın acemice ve kendime yaptığım bir yorumdur
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Hayırlısı 2020 de iyi olur inşallah.. önümüzdeki maçlara bakacağız.

5. bilmiyorum, öğrenmek için soruyorum, bilen varsa yanıtlarsa şimdiden teşekkürler..
    anladım iştirakler garantör ama yaşar holding borcunun pınar süte nasıl bir olumsuz etkisi olabilir?
    yaşar holding önümüzdeki süreçte ya pınar süt harici bir iştirakini satacak holding ve dolayısı ile pınar süt rahatlayacak
    ya da pınar süt satılacak, ki bu da bu leş holdingten kurtulması sebebiyle pınar süt için yine iyi bir şey
    kötü seneryo nedir? gerçekten bilmediğimden soruyorum..
    pınar süt garantör diye kasasından 250/5 milyon usd çıkarıp yaşara mı verecek, bu olabilir mi gerçekten?

6. Dünya Süt Zirvesi İstanbul’da toplanıyor

http://www.hurriyet.com.tr/amp/yazar...niyor-41305437
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7.  Alıntı Originally Posted by DeğerYatırımcısı Yazıyı Oku
    bilmiyorum, öğrenmek için soruyorum, bilen varsa yanıtlarsa şimdiden teşekkürler..
    anladım iştirakler garantör ama yaşar holding borcunun pınar süte nasıl bir olumsuz etkisi olabilir?
    yaşar holding önümüzdeki süreçte ya pınar süt harici bir iştirakini satacak holding ve dolayısı ile pınar süt rahatlayacak
    ya da pınar süt satılacak, ki bu da bu leş holdingten kurtulması sebebiyle pınar süt için yine iyi bir şey
    kötü seneryo nedir? gerçekten bilmediğimden soruyorum..
    pınar süt garantör diye kasasından 250/5 milyon usd çıkarıp yaşara mı verecek, bu olabilir mi gerçekten?
    Atılan imzanın mahiyeti nedir bilmiyorum ama ticari hayatta o dediğin olmaz. Pnsut kasasında o kadar para olmayacağı için. Zaten holding ne yapmak istiyorsa ona göre süreci ilerletmiştir sonuçta adı büyük firma toplasan çıkarsan aile şirketi..

"Türkiye'nin süt ve süt ürünleri de Çin'e gitmeye başlayacak"

Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Deng Li, "Bu senenin ikinci yarısında Türkiye'nin süt ve süt ürünleri de Çin'e gitmeye başlayacak. Bir dizi tarım ürünü için de görüşmeler devam ediyor" dedi
    https://www.bloomberght.com/turkiye-...mpression=true

Sayfa 453/955 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •