Sayfa 461/955 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Endeks duserken nerden nereye yukseldi helal olsun guzel gida hissesi iyi kazanclar Al sat tut tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    endeks duserken nerden nereye yukseldi helal olsun guzel gida hissesi iyi kazanclar al sat tut tavsiyesi degildir
    çine süt satışı başlasında o zaman görürüm hisseyi bence su an topluyorlar.yatırım tavsıyesı degidir

3. Bakan Pakdemirli: Çin'e süt ihracatı için anlaşmayı sağladık

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, "Çin'e süt ihracatı yapmak amacıyla, Veteriner Sağlık Sertifikası üzerinde anlaşmayı sağladık." dedi.

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/bak...gladik/1591197
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    fazla yazmaya gerek yok 8,64 üstü denedi kırarsa başka bir dünya 7,85 altta önemli altı tekrar başa sarar bu arada özelden teşekkürlerini ileten herkese teşekkürler ben sadece gördüğümü yazdım herkese hayırlı kazançlar hissedeyim ama burda polemiğe girmemek adına yazmayacağım tengri han bey ayrıca sizede selamlar
    tamda dediğimiz gibi ilerliyor arkadaşlar 8,64 hadi en kötü 8,50 kapatmasın bu hisse bence portfoyümde bana çok yüz gülddürrecek tebrik ve teşekkürler için ben size teşekkür ederim hayırlı kazançalar
    ytd deli saçmasıdır

5. %18 kazanc verdi kisa vade de daha nolsun zaten 5.60 lardan yukselmis sagol spek😀iyi kazanclar Al sat tut tavsiyesi degildir

6. Kısa kısa...
    1)Çiğ süt 15 Kasımdan itibaren 2,30 krş olacakmış....Parekende süt fiyatlarındaki değişiklikleri de o zaman not eder paylaşırız...
    2)Eylül ayı enflasyonu geldiğine göre artık 3ç bilanço tahminimizi yapabiliriz....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Hiç iflah olmadı bu süt

8. Bazı yorumları okuyunca bir an 3-4 yıldır zararda beklediğimi unutur gibi oluyorum, biraz daha gaz verirlerse kardayım diye gezebilirim zorlayın bakalım hayal dünyanızı...

Sayfa 461/955 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •