Special Days Image
Sayfa 470/955 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by vkaraboya Yazıyı Oku
    Pazarlaması kuvvetli bir firma ondan. acil keriz aranıyor..
    bu hafta 10.20 gördü yani büyük ölçüde bahs ettığiniz gap kapattı sanırım

3. oncelikle herkeze merhaba yazilanlara goz attimda degisik gorusler var peki bu hisse son 2 ayda neyi fiyatliyor ,bazi yatirimlar tamamlanmadan malesef kari olumsuz etkiliyor ,2.si au migros sutden bahsedilmis ve rakip olarak gorulmus arkadasim migrosun sutunu almak icin migrosa gitmen gerek 1 paket sut icin o zahmete girmeyeceksin bir urunun ulasabilirligi en buyuk etkendir pinar bir markadir ve sirket demekki yurt disinda iyi bir pazar gordu ki b e a da fabrika acma ihtiyaci dogdu her zaman bilancoya odaklanmayin sirket buyuyor izmir eskisehir s.urfa ve abu dabi bu yatirimlar tamamlanmis artik buyuyen bir ciro ve kar gelecektir kaldinki bu hisse uzun vadr yatirimcisini hic uzmemis

5. Gavurlar almaya devam ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by DeğerYatırımcısı Yazıyı Oku
    bu pd/ciro oranı varken,
    ciro her sene temettü dağıtılmasına rağmen gayet güzel enflasyon oranında artmaya devam ediyorken,
    ciro artışı daha kötü olan petun pnsute kıyasla bu kadar almış yürümüşken spek efendi hiç bana masal anlatmasın..

hisse 2014 bilanço sonrası 4 senedir düşüyor..
    ciro artışı gayet güzel, pd/ciro oranı 4 senede %85 düşmüş, ben daha dip falan aramam bu hisseyi havada kaparım..

he gün gelir ciro artışı + temettü verimi enflasyonun altında kalır, o zaman düşünürüm ne oluyor bu hisseye diye..
    şimdilik benim gözümde hiçbir sorun yok..
    23/08/2019
    bu şirketi 5-6 ay önce 250 milyon TLye satarlarken dönüp bakmayıp, şimdi 630 milyon TL olunca hemen ilgilenmeye başladıysanız, benden size tavsiye borsadan komple uzak durun..
    ben 280 milyon TL seviyesinden aldım, ama maalesef başka bir güzele gönlümü kaptırıp 500 milyon TL seviyesinden sattım bu güzeli.. elimde Pınar Süt yok.. 03/12/2019

7. Bu Yaşarlar Güvenenler helal
    Olsun derim.
    Burdan yatırım yapanlara
    Helal olsun derim
    İnsalah sonra yandım Anam
    Demesiniz
    Bol şans
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Güzel hareketler yaptı. Ama aynı grup içindrkş borsadaki iki şirketin temel verilerine karşılaştırıldığında PETUN hissesinin daha yukarı fiyatta olması gerekir. Yurdum borsasında fiyatlamaları anlamak zor. Et kokusundan süt kokusunu seven daha çok sanırım

Sayfa 470/955 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •