Sayfa 476/956 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Eşek biraz kımıldadı

2. Son bir iki hafta hareketleri gereksizdi asıl hareketini bugün yaptı 13 üzeri kapanıs yarın daha güzel olacaktır geleceği parlak bir hisse ilk fedef 13.33

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Son bir iki hafta hareketleri gereksizdi asıl hareketini bugün yaptı 13 üzeri kapanıs yarın daha güzel olacaktır geleceği parlak bir hisse ilk fedef 13.33

Borsanın kar satışımı diyelim küresel olaylarmı diyelim hemen aşağıya çok hızlı birşekilde geliverdi yazık ettiler güzelim kağıda.. gıda sektörü 2020 de parlak geçer gibi inş son silkelemelerini yapıyordur

4. Ne hikim bir hisse. Borsa çıkarken yerinde sayıyor. Düşerken 3 kat hızlı cakiliyor.

5. Beyler savaş çıkarsa ne olur borsa sizce????

6.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    Borsanın kar satışımı diyelim küresel olaylarmı diyelim hemen aşağıya çok hızlı birşekilde geliverdi yazık ettiler güzelim kağıda.. gıda sektörü 2020 de parlak geçer gibi inş son silkelemelerini yapıyordur
    Panik bitince ne olacağını hep beraber göreceğiz isteyen bunu satarak bekler isteyen ise elinde hisse tutarak bekler bu savaş olayı da bir hafta sonra gündemden düşer oldu ki savaş oldu zaten para pul ne fayda eder

7.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Panik bitince ne olacağını hep beraber göreceğiz isteyen bunu satarak bekler isteyen ise elinde hisse tutarak bekler bu savaş olayı da bir hafta sonra gündemden düşer oldu ki savaş oldu zaten para pul ne fayda eder

Dostum bildiğin birşey varsa bana özelden mesaj atarmısın???

8. Cumaya 11.50 test edeceğini tahmin ederek çıktım. 11.50 gelirse baya bir hisse koymuş olucam. Gelmezse geçmiş olsun bana. Kaptırdı m demektir tüm kağıt larimi... Ytd

Sayfa 476/956 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •