Sayfa 486/955 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 7638 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Pnsüt son çırpınışların bunlar boş kademelere verip hisseyi boğmak eskidendi.
    En kötü gıda şirketi dd bulmuş bir çoğu ikiye katlamış üstelik senin yanına yaklaşacak firmalar bile değiller.
    Sen bir devsin bu sektörde bu fiyatlar asla senin yerin değil.
    Sırtında bir kamburun vardı Yaşar’ın borçlarına garantörlük sanırım yanılmıyorsam oda çözüldü.
    Eurobondların tamamını kendileri aldılar diye düşünüyorum.
    Y.t.d.

Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Pnsüt topigin ıssız çöle döndü üç beş kişide kalmadı galiba.
    Y.t.d.
    Ky sayısı bence çok var ve dökemiyorlar o yüzden hisse gitmiyor
    Topik ise millet umudunu kısada yitirdiği için artık bakmıyor bence ve yazmıyor diyelim çünkü gerçekten yazacak bisey bulamıyor insan

3. Sahipli hisse yıllarca bekletmiş İşleride her anlamda pozitife dönmüş,ihracatı var,yurt dışında önemli yatırımları faal olarak çalışmaya başlamış,hepsinden önemlisi Yaşar Holding eurobondlarını geri alıyor,ben tamamınıda aldığını düşünüyorum.
    Temettüsü var.Ben al satcı olmadığım için sorun yok, hissede çok yeniyim orta vade 2 sene bekliycem,tahtacı ky’i dökermiş,doldururmuş o artık onun bileceği iş.
    Bana göre çok kalite bir şirket ben çok beğeniyorum hayırlısı inşallah.
    Y.t.d.

4. günlükte hisseye biri girdimi çarpmayı çok iyi biliyorsun tahtacı,beteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ol.. geldiğin yere dönersin umarım sen anladın onu...

ytd değildir

5. 13.70 den kafasına çarptigim malları 12.95 den yerine koydum spek efendi garanti oyak yapı kredi yi kullanan spek sana diyorum bir kere yedim bir daha yemem bunları yine yaparsan yine kafana yersin malı

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kademeler çok sığ, bilançolardan sonra hemen Pnsut, Petun, Pinsu üçlü şirket birleşmesi yapsalar bari. Hacim kazanması iyi olur. Hemde önemli yönetsel tasarruflar olur.

Üçgende daralıyor

Taban açtı

Sayfa 486/955 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •