Sayfa 491/956 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 7642 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Bu arada elinde yüklü malı Olan kurumlar bugün gine toplamış hisseyi.
    Bugün elli yüz lot ile boş kademelere verdiler bastılar.
    Y.t.d.

2. Eğitim Şart
    Y.t.d

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dün ne oldu da %12 artıya çıktın sonra %10 eksi kapattın.bugun niye tepki vermiyorsun.bu kadar uyuz kağıt görmedim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 4 sene önce 25 TL’den Yaşar holdingin borç kefilligi hikayesine ver milletin eline şimdi Nisan 5 de 250 milyon Dolar erken ödeyeceğini beyan et,gıda sektör ortalaması 3 hadi bunun içecek sektörü felan dd sektör ortalaması 2 olsun ama Pınar Süt dd 0,47 yani 19,98 yeni değerleme ile.
    Sırtındaki kambur kalktı tam hareket yapacağı gün piyasa çöktü ve bunu daha fiyatlamadı henüz,tahtacı beyin şansına böyle kriz ve volatil bir piyasada sür yukarı ver aşağı toplamaya çalışıyor,zaten bundan sonra daha kolay kolay yüklü malı olan heralde mecburiyet hasıl olmadan vermez diye düşünüyorum.
    Üstelik şansa bakın ki küresel ölçekteki böylesi bir krizde ilaç ve gıda şirketleri öne çıkıyor,bakın şöyle BİST’e Pınar süt gibi vizyonu olan marka değeri olan,ihracat yapan köklü bir firma defter değerinin yarısından daha az işlem görüyor mu ? Yok bulamazsınız en kötüsünün bile dd 1,5 dir.
    Pınar Süt tahtacısı tıpış tıpış süreceksin hisseyi hemde dd üzerine dogru.
    Zarar eden Pınar Su dd 2 nin üzerinde.
    Yuh olsun yuh olsun yuh olsun size.
    Kendini kurnaz Alemi sersem sanan tahtacı yuh olsun sana..
    Y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    4 sene önce 25 TL’den Yaşar holdingin borç kefilligi hikayesine ver milletin eline şimdi Nisan 5 de 250 milyon Dolar erken ödeyeceğini beyan et,gıda sektör ortalaması 3 hadi bunun içecek sektörü felan dd sektör ortalaması 2 olsun ama Pınar Süt dd 0,47 yani 19,98 yeni değerleme ile.
    Sırtındaki kambur kalktı tam hareket yapacağı gün piyasa çöktü ve bunu daha fiyatlamadı henüz,tahtacı beyin şansına böyle kriz ve volatil bir piyasada sür yukarı ver aşağı toplamaya çalışıyor,zaten bundan sonra daha kolay kolay yüklü malı olan heralde mecburiyet hasıl olmadan vermez diye düşünüyorum.
    Üstelik şansa bakın ki küresel ölçekteki böylesi bir krizde ilaç ve gıda şirketleri öne çıkıyor,bakın şöyle BİST’e Pınar süt gibi vizyonu olan marka değeri olan,ihracat yapan köklü bir firma defter değerinin yarısından daha az işlem görüyor mu ? Yok bulamazsınız en kötüsünün bile dd 1,5 dir.
    Pınar Süt tahtacısı tıpış tıpış süreceksin hisseyi hemde dd üzerine dogru.
    Zarar eden Pınar Su dd 2 nin üzerinde.
    Yuh olsun yuh olsun yuh olsun size.
    Kendini kurnaz Alemi sersem sanan tahtacı yuh olsun sana..
    Y.t.d.
    Sn. şevketli,

tahta yapıcısının günahı yok, balığı baştan kokutanlar suçlu..

6.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sn. şevketli,

tahta yapıcısının günahı yok, balığı baştan kokutanlar suçlu..

Tahta yapıcının şirket patronundan bağımsız hareket edeceği pek aklıma yatmıyor bizzat holdingin kendisi yön veriyor bana göre.
    Hisse toplu diye düşünüyorum ama tahtacı yada Holding piyasadaki kalan ne kadar lot var daha ne kadarını istiyor bilemiyorum.
    Ama genelde sürekli aynı kurumlar alıyor satıyor.
    Şayet tahtacı yeteri kadar topladığına kanaat getirirse endexi beklemez çıkışını yapar,çıkarkende toplayabilir piyasa bu kadar volatil bozuk olmasa bu fiyatlardan biraz zor mal alırdı,bana göre bu çalkantılı dönemde zaten satan satmıştır.
    Şirketin önünde “virüs” krizi dahil hiçbir engel yok tam tersi bu kriz en çok ilaç ve özellikle Gıda sektörünü pozitif bunun dışında bütün sektörleri resmen felç etti.
    Ve en önemli haber “250 milyon dolara kefil olan şirketin” 5 nisanda, yirmi gün sonra bir ay erken borç ödenerek kapatılıyor,kefillik bitiyor ve sırtındaki kambur kalkıyor.
    Unutmayalımki bu hisse 5 sene önce bu kefillik riski yüzünden bu fiyatlara geldi ve sektör ortalaması minimum 2 olan Gıda içecek sektöründe 0,47 fiyatlamasına kadar geldi,aynı hızla tekrar sektör ortalamasını yakalayacağını umuyorum.
    Hülasa daha çok söylenecek söz var ben bu kadar ile iktifa ediyorum.
    Ben çok ümitliyim inşallah umduğumuz gibi olur.
    Amatör bir borsacının kurguları,okumasıdır.
    Kesinlikle al,sat,tut yatırım tavsiyesi değildir.

7. Aşağıdaki haber Almanya’dan,durum onu gösteriyorki Gıda şirketleri(Özellikle paketli hijyenik olan Market ürünleri)
    Virüsün görüldüğü dünyanın her yerinde satış yapabilecek olan tek sektör ve budurum bana göre Pınar Süte’de çok olumlu yansıyacak ayrıca benim tahminim açık satılan Çiğ Süt ve ürünlerinde şu dönem düşüş yaşanabilir hatta yasak bile gelebilir bu durumda Pınar Süt için büyük avantaj yaratır,bir kaç ay içinde Virüsün etkisini kaybedeceği Hazirana kadar çok Farklı şeyler olabilir....

EN SONHABER
    Almanya'da en çok aranan ürünlerden biri limon kolonyası

Koronavirüsün ulaştığı Almanya'da halk marketleri boşaltırken en çok aradıkları ürünler arasında tuvalet kağıdı, kuru gıda ve limon kolonyası var

Çin'den sonra Avrupa'nın neredeyse tamamına yayılan koronavirüs salgını, her uğradığı ülke gibi Almanya'da da marketlerin talan edilmesine yol açtı

Almanya'nın başkenti Berlin'de salgın nedeniyle paniğe kapılanlar, marketlerde makarna ve pirinç gibi uzun ömürlü gıda ürünleri ile hijyen malzemeleri, kolonya ve tuvalet kağıdı gibi temizlik ürünlerine yoğun ilgi gösterdi.

"OLAĞANÜSTÜ BİR DURUM YAŞIYORUZ"

Schöneberg ilçesinde süpermarket işleten İbrahim Öztürk, 30 yıldır gıda işiyle uğraştığını belirterek, "İlk defa böyle bir anormal ve olağanüstü durum yaşıyoruz." dedi.

ALMANLAR KOLONYA ARIYOR

Alman müşterilerin de kolonya aradıklarını aktaran Öztürk, "Artık markaya filan bakılmıyor. Limon kolonyası en çok aranan ürün. Dün 500 civarında bulduk. Daha tezgaha koymadan tükendi." diye konuştu.

POLONYA'DAN TUVALET KAĞIDI GETİRTTİ

Öztürk, 2 haftadır makarna, un ve yaş mayanın yok sattığını kaydederek, "Vatandaş, tuvalet kağıdı stoku yapıyor. Polonya'dan tuvalet kağıdı bulduk, tükendi. Türkiye'den gelen tuvalet kağıdı bile sattık. Mal tedarik etmede sıkıntımız var. Birçok ürünün yerine mal koyamıyoruz." ifadelerini kullandı.

"STOKLAR BOŞALDI"

10 yıldır babasıyla süpermarket işleten Alper Öztürk de makarna ve pirinç gibi ürünleri tedarik etmede sıkıntı yaşamaya başladıklarını dile getirerek, "İki haftadan beri tuvalet kağıdı, un, pirinç tedarik edemiyoruz. Stoklar da boşalmaya başladı." dedi.

"TEMİZLİK MALZEMESİ BULAMIYORUZ"

Alışveriş yapan Serkan Yazıcı ise herkes de panik havası oluştuğunu, bu nedenle marketlere hücum edildiğini söyleyerek, şunları kaydetti: "Hijyen malzemesi bulmakta zorluk yaşıyoruz. Bulunduğumuz muhitte tüm marketlerde aynı sıkıntı var. Çocukları düşünerek alışveriş yapıyoruz. Daha da ürünler tükenirse, biz de önlemimizi alacağız. Olmazsa eski zamanlara döneceğiz, ekmeğimizi kendimiz Almanya'da en çok aranan ürünlerden biri limon kolonyası

Koronavirüsün ulaştığı Almanya'da halk marketleri boşaltırken en çok aradıkları ürünler arasında tuvalet kağıdı, kuru gıda ve limon kolonyası var

Çin'den sonra Avrupa'nın neredeyse tamamına yayılan koronavirüs salgını, her uğradığı ülke gibi Almanya'da da marketlerin talan edilmesine yol açtı

Almanya'nın başkenti Berlin'de salgın nedeniyle paniğe kapılanlar, marketlerde makarna ve pirinç gibi uzun ömürlü gıda ürünleri ile hijyen malzemeleri, kolonya ve tuvalet kağıdı gibi temizlik ürünlerine yoğun ilgi gösterdi.

"OLAĞANÜSTÜ BİR DURUM YAŞIYORUZ"

Schöneberg ilçesinde süpermarket işleten İbrahim Öztürk, 30 yıldır gıda işiyle uğraştığını belirterek, "İlk defa böyle bir anormal ve olağanüstü durum yaşıyoruz." dedi.

ALMANLAR KOLONYA ARIYOR

Alman müşterilerin de kolonya aradıklarını aktaran Öztürk, "Artık markaya filan bakılmıyor. Limon kolonyası en çok aranan ürün. Dün 500 civarında bulduk. Daha tezgaha koymadan tükendi." diye konuştu.

POLONYA'DAN TUVALET KAĞIDI GETİRTTİ

Öztürk, 2 haftadır makarna, un ve yaş mayanın yok sattığını kaydederek, "Vatandaş, tuvalet kağıdı stoku yapıyor. Polonya'dan tuvalet kağıdı bulduk, tükendi. Türkiye'den gelen tuvalet kağıdı bile sattık. Mal tedarik etmede sıkıntımız var. Birçok ürünün yerine mal koyamıyoruz." ifadelerini kullandı.

"STOKLAR BOŞALDI"

10 yıldır babasıyla süpermarket işleten Alper Öztürk de makarna ve pirinç gibi ürünleri tedarik etmede sıkıntı yaşamaya başladıklarını dile getirerek, "İki haftadan beri tuvalet kağıdı, un, pirinç tedarik edemiyoruz. Stoklar da boşalmaya başladı." dedi.

"TEMİZLİK MALZEMESİ BULAMIYORUZ"

Alışveriş yapan Serkan Yazıcı ise herkes de panik havası oluştuğunu, bu nedenle marketlere hücum edildiğini söyleyerek, şunları kaydetti: "Hijyen malzemesi bulmakta zorluk yaşıyoruz. Bulunduğumuz muhitte tüm marketlerde aynı sıkıntı var. Çocukları düşünerek alışveriş yapıyoruz. Daha da ürünler tükenirse, biz de önlemimizi alacağız. Olmazsa eski zamanlara döneceğiz, ekmeğimizi kendimiz yapacağız.”
    Y.t.d.

8. Tav,THY,Ereğli gibi firmalar hisse geri alımları açıkladı.
    Yaşar Holding 250 milyon dolar ödeme yapıyorsun artık az birazda hisse geri alımı yapın.
    Y.t.d.

Sayfa 491/956 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •