Sayfa 493/956 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Pnsut icjn pazartesi nasıl bir acilis bekliyorsunuz ?
    Benim tahminim pazartesi 8.55 açar hızla 9 üzeri atar . Çarşamba akşamı seans kapanana kadar 10.50 gösterir .
    Geçen Cuma endeks salmasina rağmen pnsut yüzde 4.75 artış ile kapattı .okadar mali bu havada boşuna almadılar . Haftaya devamı gelir düşünüyorum .

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Şahsi görüşümdur .

2. KORONA mahalle pazarları ve belli noktalarda satılan açık süt peynir ürünleri satışını hijyenik olmayacakları için neredeyse bitirdi.Açık olarak satılan süt peynir ürünleri sektörde pazarın %50 sini oluşturuyordu.
    Açık süt peynir ürünleri bitme noktasına gelince halk marketlerde ki ambalajlı süt peynir ürünleri satışını patlattı.

Bu talep patlamasının üç sebebi var.

1-Halk ın sokağa çıkmamasından dolayı evlere stok yapması.

2-Koronadan önce işe giden insanların dışarıda simit çorba vs ile kahvaltı işini hallederken ,şimdi evde normal kahvaltı yapması ve kahvaltısına süt peynir çeşitleri kaymak tereyağ gibi süt ürünlerini eklemesi.

3-Halk ın hijyenik olmayacağı düşüncesiyle açık süt peynir ürünleri yerine marketlere ambalajlı ürünlere yönünü çevirmesi
    Son düzenleme : Türkşad; 23-03-2020 saat: 23:55.

3. Bu durum ilerleyen dönemlerde Pınar süt ve TAT gıda (sek süt, salça,hazır yemek+konserve türleri) cirolarında ve karlılıklarında olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Korona aşısı ilerki aylarda bulunsa bile önümüzde ki bir yıl halk hijyenden dolayı ambalajlı süt peynir ürünlerini tercih edecektir.
    %50 olan açık süt peynir tereyağı kaymak pazarından ambalajlı süt ürünleri üreten pınar süt, sek süt(tat gıda) vb...marka yüksek pay alacaktır.
    Oluşan bu talep üretim artışlarını getirecektir.

İlaç şirketleri ve Uluun (ulusoy un ) şirketlerine olan yatırımcı talebi pınar süt , tat gıda ve petun a da gelecektir.

4. Şok marketlerde bugün Pınar Süt kalmamıştı ama ilginçtir diğer markalardan (Mis süt) bazıları bir miktar vardı.
    Sanıyorum kapalı hijyenik marka ürünler bir adım daha öne çıktı.
    Allah Yardımcımız olsun.Önceligimiz Ülkemiz insanımız ve sağlığımız
    tez vakit şu lanet virüs terkedip gider inşallah dünyamızdan .
    Y.t.d.

5. Pnsut temettü ödemeleri hakkında bilgisi olan varmı ?

Yarın genel kurul toplantısı var

7. Tsk

Alıntı Originally Posted by drdr Yazıyı Oku
    Yarın genel kurul toplantısı var
    Tsk ederim

8.  Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    Pnsut temettü ödemeleri hakkında bilgisi olan varmı ?
    0,3273 temettü verecek

Sayfa 493/956 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •