Sayfa 503/956 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7642 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Şayet Birleşme olursa şuandaki dd ve işlem fiyatlarına göre en çok hangisine avantaj sağlar ? Pnsüt bugün itibariyle diğer ikisinden geride kaldı..
    Ama Petun’un %12, pınsu’yun ise % 8 Pınar Sütün .Diger ikisinin Pnsüt’de bir hissesi bulunmuyor.
    Y.t.d.

Petun un ve Pınsu nun bir kısmı Pınsüt e ait olduğuna göre , bu durumda ,Petun ve Pınsu nun aşırı değerlenmesi nedeniyle Pınsüt ün de bilançosunda ve özsermayesinde olumlu artışlar olacaktır.

Bu olumlu gelişmelerin yansıması , 6 Aylık bilançoda , daha bariz görülecektir.
    Son düzenleme : By Akıl; 21-04-2020 saat: 14:27.

2. Ya bırakın zarar eden pinsu alsaydim keşke o hisseler daha iyi gidiyor, fark iyice açılıyor. Bütün küçük yatırımciyi burada toplayıp öbürlerini mı götürdüler anlamadım. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    takasları inlediğimde süt ün lotları dağınık geldi bana,,bu yüzden çıkışta zorlanıyor olabilir,,,un ile su nun lotları daha derli toplu.
    Evet petun ve pinsu lotları daha toplu ama pnsut de toplu yine de çok dağınık değil gibi? Yani gidecekse de bıktırdı artık pinsu petun alacağını aldı zaten daha gitse ne olur, onlar da gitmeye devam etmeyecek mi? Bu hisse gitse bile pinsu uzaya mı çıkacak artık. Ayrıca buralarda bekledikçe ky alıyor yani her gün petun pinsu gidiyor bu yüzde 5 te bekliyor ky tavan olur diye almaya devam ediyor amaç nedir?

Şunu da ekleyeyim şu an forumda 3 üye 9 ziyaretçi var petun da daha az pinsu da hiç yok neredeyse. Resmen ky bu hisseyle ilgileniyor, gider diye buna daha fazla mı ilgi var? Enteresan işler. Yorumunuz var mı? YTD

4. Tekrar yazıyorum şu an 4 üye 8 ziyaretçi var. Petun ve Pınsu forumlarında kimse yok. Neden buradasınız, yorum yapabilir misiniz?

5. 1000lot petun satıp karşılığında 850lot süt aldım daha hızlı gider diye 20 gün önce sanırım hatalı işlem olmuş.

6. Bele vaziyyetin içine soxum. Daha konuşacak bir şey yok her gün aynı senaryo olur mu ulan, yatırımına soxum

7.  Alıntı Originally Posted by aspirin Yazıyı Oku
    1000lot petun satıp karşılığında 850lot süt aldım daha hızlı gider diye 20 gün önce sanırım hatalı işlem olmuş.
    Hayatımda böyle aşağılık bir şey görmedim ya, yani kaybedersin kazanırsın ama bu eziyet insana ne için? Kaç gündür eziyet çektiriyor resmen. Pislik bunlar ya birini ayırmak nedir yani.

8. Hala buraya üyeler geliyor yorum yapabilir misiniz, neye bakiyorsunuz? Başka bir sitede hala gidecek diye dolduruyorlar milleti bu hisseye, kaç gündür aynı kişiler amaçları nedir, yok destek atın filan saçma sapan laflar? Yani bilerek yapılıyor bu belli zaten bu hacimleri ky yapamaz hacim rekoru kırıyor petun ve pnsut kaç gündür ilk 20 de Bist te yani ky yi buraya çekip petun pinsu mu götürüyorlar? Diğerlerini götürüp bunu burada tutarsan ky bunu alır bu belli. Amaç nedir yahu keşke ciksaydim, ya da hiç girmeseydim sinirlerimi bozdu ky dökecek adam tabana götürür burada tutarak resmen ky dolduruyor bu hisseye. Yorum yapacak var mı? Ytd

Sayfa 503/956 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •