Sayfa 504/956 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. 4 üye var lütfen yorum yapın gidecek diye mı buradasınız? Petun pinsu mu alamadiniz? Konuşalım

2.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Hayatımda böyle aşağılık bir şey görmedim ya, yani kaybedersin kazanırsın ama bu eziyet insana ne için? Kaç gündür eziyet çektiriyor resmen. Pislik bunlar ya birini ayırmak nedir yani.

Arkadaşım! Bu hisse de son zamanlarda gördüğüm en aşağılık işlemler oluyor.Bir haftadır takip ediyorum,pınar grubunun temel olarak en iyi kağıdını bu şekilde süründürülüyor.Geçen hafta diğer ikisi tavana giderken pnsüt'ü aşağı basarak seans içinde iki defa yarımşar saatlik seans durdurma yedirdiler.

Ve beklenen haber dün geldi; şahsın biri çıktı 2.498.000 lotu borsa da satışa konu olsun diye MKK' ya başvurduğunu bildirdi.Herşey bu haberle bağlantılı zannımca.

3.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşım! Bu hisse de son zamanlarda gördüğüm en aşağılık işlemler oluyor.Bir haftadır takip ediyorum,pınar grubunun temel olarak en iyi kağıdını bu şekilde süründürülüyor.Geçen hafta diğer ikisi tavana giderken pnsüt'ü aşağı basarak seans içinde iki defa yarımşar saatlik seans durdurma yedirdiler.

Ve beklenen haber dün geldi; şahsın biri çıktı 2.498.000 lotu borsa da satışa konu olsun diye MKK' ya başvurduğunu bildirdi.Herşey bu haberle bağlantılı zannımca.
    O 2 milyon değil 2498 lot anlamı yok yani onunla ilgisi yok. Ama başka bir sitede daha takip ediyorum, sürekli gidecek çıkmayın diye aynı kisiler gelip yazıyor anlamadım ben, ky dolu gibi alıyor millet gider diye, yorumlar öyle yani. Çok geride kaldı artık pinsu gideceğini gitti mesela.

4.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    O 2 milyon değil 2498 lot anlamı yok yani onunla ilgisi yok. Ama başka bir sitede daha takip ediyorum, sürekli gidecek çıkmayın diye aynı kisiler gelip yazıyor anlamadım ben, ky dolu gibi alıyor millet gider diye, yorumlar öyle yani. Çok geride kaldı artık pinsu gideceğini gitti mesela.

Doğru söylüyorsunuz.Beni virgül ve nokta farkı yanılttı.Virgülden sonra küsürat için neden üç sıfır konulur onu da anlamadım.? 2.498,000 lot şeklinde yazmışlar. O zaman sorun ne ? Almadıklar bir mal var herhalde.

5. Bu kap gerçekten patrona çalışıyor. 2500 lot için kapa haber geçiliyor bide sonuna 3 hane ekleniyor. Kim dikkat eder buna Allah aşkına. Dün bu haber bildirim olarak geldi. Nerdeyse hisseyi sattırıyordu bana.

6.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Bu kap gerçekten patrona çalışıyor. 2500 lot için kapa haber geçiliyor bide sonuna 3 hane ekleniyor. Kim dikkat eder buna Allah aşkına. Dün bu haber bildirim olarak geldi. Nerdeyse hisseyi sattırıyordu bana.
    O 3 hane eklenmek zorunda kendileriyle alakası yok ama ne olduğunu bilmiyorum. Ben de baskilayip sattirmaya çalışıyorlar diye düşünmüştüm başta ama başka bir sitede de hisse gidecek filan diyor 5 gün önceki tipler dün bugün de yaziyor, aldırmaya çalışıyorlar gibi anlamadım yani ama sonuç olarak petun bile fark attı yani hele pinsu 3 katını geçti dibinden beri. Yani onlar gitti zaten bu mesela girse bile onlar düşecek mi? Pinsu defter değerinin kaç katına çıkmış taban yapsa mesela bizim hisse ne olacak en azından onlar yukarda 2-3 taban bile yapsa bizim seviyeye anca gelir. Bir de tavana kilitliyorlar alıcılı olarak pinsu mesela bozmuyor tavanı yine giderse fark iyice açılacak resmen eziyet ettiler kaç gündür. Ytd.

7. Burada hala 8 ziyaretçi var petun da 7 pinsu da 0 kişi var. Yani ilginin sebebi nedir?

8. Geçmişten ders almıyoz. Pinsu alacaktım. Geçen hafta pinsu çok gitmiş diye geldim bunu aldım. Hızlı giden ata binilir uyuz eşeğe binilmez ki. Neyse şu yukardaki üçgen kırılımını bekliyorum. Kırıldı kırıldı yoksa bu dert çekilmez. Grafik atamıyorum hata veriyor. Günlükte bir yükselen üçgeç oluşuyor

Sayfa 504/956 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •