Sayfa 508/963 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Peki pinsu dolar fiyatının kaç katında acaba?

Pnsu dolar bazlı daha önce 2.5 doları görmüş .O hala dalar bazlı ucuz görünüyor.

Millet eti,suyu daha çok seviyor demekki,,yiye yiye obur oldular.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Şu an 1000 lot petun satan.1440 lot pnsüt alabiliyor.Çok büyük bir oyun dönüyor burada.

sütün speği çulsuz çıktı,,her kimse
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Pnsu dolar bazlı daha önce 2.5 doları görmüş .O hala dalar bazlı ucuz görünüyor.
    Onun sebebi 2007 de en yüksek nokatadaymis pinsu o zaman dolar ucuzdu malum pnsut 2014 civarında tepeyi görmüş bundan dolayı farklar. Pinsu petun yaklaşık aynı değerde benim hesaplamalarima göre performansa göre yani, pinsu olması gereken fiyat şu haliyle 1.3-1.8 arası kar etmeye başlarsa 3 e kadar çıkar o kadar. Tabi benim amatör hesaplamalarim. Ben de gitsin istiyorum, mantıken de gitmesi gerek ama gitmiyor işte. Killandigim şey mesela toplamak mı istiyorsun yaparsın bir iki taban arada toplarsın. Adam pinsuyu tavana yapıştırıyor 1 milyon lot alisla petun tavana yakın gidiyor pnsut %5 sonra kapanışta %2 kapatıyor ulan hem alan satmıyor çok düşmediği için günlük tepeden hem de düşünce millet çıkar diye almıyor mu? Her gün %1 %2 yapınca da alan da zarar etmiyor, zarar etmeyince kimse çıkmıyor. Bilmiyorum ben yani derinlik yok bende tahtayı izleyen varsa yorum yapsın lütfen.
    Bütün takip ettiğim hisseler tavan yaptı şu an yani gel de uyuz olma şimdi. Işkence bu ya başka bir şey değil böyle bir pislik olamaz. Kesin benim yazdıklarımı sattirmaya çalışıyor saniyorlardir burada ulan ben satmadım ki Manyak olduk

6.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Spek daha fazla sıkma,bir tarafına birşey olacak! Arkadaşlar dlar bazlı fiyatlama da daha önce 3 doları gören petun , dolar fiyatına geldi. 7 dolarıj gören amiral gemisi pnsüt hala 2 dolar da işlem görüyor.Dikkatinize!!!!!
    Geçmişte 7 Doları görmüşse , bu , 49 TL. yi görmüş demektir... Bu aralar gıda revaçta olduğundan , geçmişteki zirvesini geçebilir düşüncesiyle , uzun vadeli satış fiyat hedefimi 60 TL. olarak belirliyorum..... Tabii doların yükselmesi durumunda fiyatı daha da yukarıya çekebilirim.

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Geçmişte 7 Doları görmüşse , bu , 49 TL. yi görmüş demektir... Bu aralar gıda revaçta olduğundan , geçmişteki zirvesini geçebilir düşüncesiyle , uzun vadeli satış fiyat hedefimi 60 TL. olarak belirliyorum..... Tabii doların yükselmesi durumunda fiyatı daha da yukarıya çekebilirim.
    Ciddi misin? 60 TL dolar yükselirse daha da yukarı? Endeks nerede acaba dolar bazında? Dolar bazimda çoğu hisse zaten değerinin çok altında. Vadeniz ne kadar?

8.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Ciddi misin? 60 TL dolar yükselirse daha da yukarı? Endeks nerede acaba dolar bazında? Dolar bazimda çoğu hisse zaten değerinin çok altında. Vadeniz ne kadar?
    Vadem , 1-2 yıl içinde.
    Fakat , ben orayı bekleyemeden , kısa vadede 25 TL. ye gelirse satarım herhalde.....Bilmiyorum , şu an için düşüncem bu.

Fakat , bildiğim bir şey var , bu ortamda bu hisse , bu fiyatlarda tutulamaz. Çok yukarılara gitmeyi hakediyor.

Sayfa 508/963 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •