Sayfa 512/956 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Burada , haince bir plan yapıldığı ortada.
    İnşallah , planı yapanların , elinde patlar.
    Sabırlı yatırımcı kazanır.

Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    Valla bence bircok kişi satıp gidiyor bende yarısını sattım.petun aldım Pazartesi burada da tavan bekliyorum yarısi duruyor evet

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Takaslardan anlayan arkadaşlar varsa onlardan bilgi almak lazım
    Eğer sizin dediğiniz gibi ky satıyorsa ve toplaniyorsa o zaman burada güç toplayıp sert yukarı yapacaktır
    Dağınık hisse götürmektense toplu hisse götürmek daha kolay

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    Takaslardan anlayan arkadaşlar varsa onlardan bilgi almak lazım
    Eğer sizin dediğiniz gibi ky satıyorsa ve toplaniyorsa o zaman burada güç toplayıp sert yukarı yapacaktır
    Dağınık hisse götürmektense toplu hisse götürmek daha kolay
    Oyle demiyorum ama genelde öyle oluyor. Teknik, trend bakmam hepsi bizim.borsa da yalan

4.  Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    Valla bence bircok kişi satıp gidiyor bende yarısını sattım.petun aldım Pazartesi burada da tavan bekliyorum yarısi duruyor evet

Ben , speklerin algı oyunlarına gelerek , hissemi satmam . Sabrederim. Daha önce de yazdım. Kısa vadede , 25 TL. den aşağısına satmam.

5. Citi ve Deutsch e takasında bugün itibari ile 1.700.000 lot var. Son 2 gün, bugün dahil (Ak Yatırım bence yabancı) 200.000 civarı daha verimiştir. Kalan 1.500.000 lot bu tahtanın sorunudur. Aynısı virüs öncesi ismen tahtasında olmuştu. Yabancı sürekli veriyordu, bu yüzden satışların bitmesini bekleyip topladılar. Yabancı satışı kesilince ismen gitti. Petun da fonların malını aldıktan sonra hisse yürüdü. Çok değil 10 gün önce bitti petun daki fon satışları. Sonrasını biliyorsunuz zaten. Beklemek sorun değil de gıda trend dönerse ne olur bilemiyorum. Tek avuntum görüldüki tek gerçek var o da GIDA. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by FERİKÖY Yazıyı Oku
    Citi ve Deutsch e takasında bugün itibari ile 1.700.000 lot var. Son 2 gün, bugün dahil (Ak Yatırım bence yabancı) 200.000 civarı daha verimiştir. Kalan 1.500.000 lot bu tahtanın sorunudur. Aynısı virüs öncesi ismen tahtasında olmuştu. Yabancı sürekli veriyordu, bu yüzden satışların bitmesini bekleyip topladılar. Yabancı satışı kesilince ismen gitti. Petun da fonların malını aldıktan sonra hisse yürüdü. Çok değil 10 gün önce bitti petun daki fon satışları. Sonrasını biliyorsunuz zaten. Beklemek sorun değil de gıda trend dönerse ne olur bilemiyorum. Tek avuntum görüldüki tek gerçek var o da GIDA. YTD
    Ben gerçek yabancı olduğunu sanmıyorum ama bilmiyorum, yani yabancının elinden mı almaya çalışıyor? Petunda bence el değiştirdi yani fonlar toplamış sonra sattı burada citi alıp satıyor zaten ben toplama göremedim ama? Evet karantina kalkabilir deniyor virüs de düzelmeye başlarsa gıda trend terse dönebilir. Hatta endeks bile dönebilir o da çok şişti bence.

7. Olanları ,çakalların , kendi aralarındaki bir çatışmasına benzettim. Çakallar toplanmış , bir başka çakalı köşeye sıkıştırmış ,parçalıyorlarmış gibi bir durum var sanki.
    Ky. de , bu savaş sırasında , fırsattan istifade, ucuzdan hisse sahibi oluyor.. . Çok güzel oluyor...... Çakallar , yiyin birbirinizi.
    Son düzenleme : By Akıl; 24-04-2020 saat: 18:13.

8. Evet bütün hafta eziyet ettiler resmen ekran başından kalkamadım. Gene kaldık burada önümüzdeki hafta bakalım bence gene eziyet olacak. Başta umutluydum gider diye ama çok fazla bastılar, açığa satış da yok adam kendi elindekini satmadan düşüremez bu sırada da ky aldı gibi geldi bana bi halt anlamadım nasıl topluyor bu şekilde? Topluyor malımızı kaptırmayalım e nasıl topluyor adam?Diğer sitede de aynı hesaplar 3-4 tane hala yok kanal içindeyiz, gidecek diye sürekli olumlu yorum yapıyor gecen haftadan beri aynı hesaplar bu yüzden iyice kıllandım ama yapacak bir şey yok. Şu an petunla %50 fark var yani sadece bunun yerine petun, pınsu, uluun, hatta dandik başka hisseler alsaydım hepsi gitti. Ulan roket gibi uzaya çıkan rtalb, ekiz nerdeyse 30 tavan yapmış hala gidiyor onları alsaydım %60 kazanmıştım inanılmaz.

Sayfa 512/956 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •