Sayfa 522/959 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 7671 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

141.000 lot tavanda kapadı,,,hayırlı olsun,,sabah ola hayrola.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Kardeş , çok isabetli yorumlar yapıyorsun. Sağol.... Sen de olmasan, şu mubarek günde , kafayı yiyeceğim.

Sayın By Akıl! Hayırlı olsun.Dediğimiz gibi mızrak çuvala sığmadı,speğin bir tarafına saplandı.

3.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Asıl olması gereken Pnsut en önde gitmesi gerekirdi ardından Petun Pinsu nün kalması gerekiyordu Ama tam tersi oldu en hızlı Pinsu gitti arkasından Petun Pnsut kaldı. Gel de yatirim yap.

Sayın TarkanTatlıtuğ! Hayırlı olsun.Tebrikler.

Pazar gunku grafik. Tam olarak calisiyor. Persembe 22 uzerinde ins.
     Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Bu haftaki beklentim. 4. Dalga tamamlanip 5. Dalgayi olusturacak. 20 ilk hedef.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Boyle anlarda olumlu muhabbet cok doner. Algilar hep olumlu olur. Ama buyukten kucuge tum resimlerde tum formasyonlar 30 u isaret ediyor. Fincan kulp, bayrak formasyon, 5 dalga elliot hepsi sert ve uzun yukselis gosteriyor. Hadi hayirlisi bakalim.

6.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Boyle anlarda olumlu muhabbet cok doner. Algilar hep olumlu olur. Ama buyukten kucuge tum resimlerde tum formasyonlar 30 u isaret ediyor. Fincan kulp, bayrak formasyon, 5 dalga elliot hepsi sert ve uzun yukselis gosteriyor. Hadi hayirlisi bakalim.

Ağzından bal damlıyor üstad, hadi inşallah..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ağzından bal damlıyor üstad, hadi inşallah..
    dostum nasılsın ardaları ne yaptın ben 11 den aldıklarımı 29 50den verdim hala gidiyor ummarım sende guzle yerden vermisindir

8.  Alıntı Originally Posted by anatolien35 Yazıyı Oku
    dostum nasılsın ardaları ne yaptın ben 11 den aldıklarımı 29 50den verdim hala gidiyor ummarım sende guzle yerden vermisindir
    Eyvallah sn anatolien35..
    Malesef orada hayatımın hatasını yaptım, takaslara aldanıp bır gun önce tüm malı boşalttım ve akabinde tavan serilerini başladı çok inanıyordum ardyz ye ama kaçırdım fırsatı nasıp değilmiş elinde olanlar kazansın inşallah.. Bizde başka yerde kazanırız.. Bol kazançlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 522/959 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •