Sayfa 567/956 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by aspirin Yazıyı Oku
    Gerek Ticaret Bakanlığı gerekse Tarım ve Orman Bakanlığının yaptığı yoğun çalışmalara dikkati çeken Girit, "İlk etapta krema, süt tozu, tereyağ ve peynir çeşitlerinin izni verildi. Mesela kutu süt ihracatı halen yasak ama bu verilen izinler de çok önemli." dedi. Labne peynir pınarın iyi yaptığı iş bunların hepsi bize yarar hayırlı olur inşallah herkes kazanır.
    Kutu süt ihracatı katma değeri olmadığından zarar ettirir .

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by amiem Yazıyı Oku
    Kutu süt ihracatı katma değeri olmadığından zarar ettirir .

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman bu şirketler genel olarak kutu süt satışında zarar mı ediyor.. Zarar edecekleri bir ürünü neden pıyasaya sürüyorlar???..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Hayırlı haftalar...............
    Yatırım Tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : şevketli; 26-05-2020 saat: 23:22.

4. Bana göre süt şirketleri geleceğin parlayan yıldızlar kısa vade değil uzun vadeli baktığınızda insanların en temel ihtiyaçlarındandır. Süt yoğurt peynir vb yiyecekler o yüzden. Uzun vadeli düşünmek lazım
    Yatırımcı tavsiyesi değildir.

5. Hisse 21,04 TL. ile tavan , kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Nazar deymez . Korkmayalım , yazalım.
    Şirketin durumunu , zaten herkes öğrendi..Bundan sonra ne olacağına , büyükler karar verir.
    Bizim yazmamız , durumu değiştirmez.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Hisse 21,04 TL. ile tavan , kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Nazar deymez . Korkmayalım , yazalım.
    Şirketin durumunu , zaten herkes öğrendi..Bundan sonra ne olacağına , büyükler karar verir.
    Bizim yazmamız , durumu değiştirmez.
    pınar zaten kendı sattıkları ıle bır dev cın ısı pıyango en cok buna yarıyor yaslanın ızleyın

Sayfa 567/956 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •