Sayfa 568/955 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    pınar zaten kendı sattıkları ıle bır dev cın ısı pıyango en cok buna yarıyor yaslanın ızleyın
    Çok haklısınız..... Çin e ihracat kapısının açılması ile , gıda şirketleri arasındaki piyango , bize vurdu.

bizde sebeplendik sek süt ile. sizin gibi erkenden tavana bağlayamasakda yol arkadaşı sayılırız. TATGD

3. Teşekkürler Pınar sana güveneceğimi biliyordum..Çin işi extradan çıktı ama fenada olmadı.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Hisse 21,04 TL. ile tavan , kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Nazar deymez . Korkmayalım , yazalım.
    Şirketin durumunu , zaten herkes öğrendi..Bundan sonra ne olacağına , büyükler karar verir.
    Bizim yazmamız , durumu değiştirmez.
    Kısmen doğru ama bu forumda dün akşam sol altta 38 üye 85 ziyaretçi yazsa idi bence tavan kapanamazdı belkide.

5. Çok şükür 19.50 maliyetle bugün artıya geçtik.Gözüme uyku girmiyordu.Allah korusun ülkede bi felaket olmadığı sürece 18-19 un altına inmeyeceğini düşünerek beklemek te güzel.İnşallah böyle devam eder hakettiği yere gelir.Herkese hayırlı kazançlar.

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu tahtacıya ıkı çift laf etmek isterim ama terbiyem müsait değil, çapsız bunlar.. Ulan zaten gelecek olan bilanço da kar patlaması beklıyorum, ustune çıne ihracat belkide şirketin karını ikiye katlayacak ayrı bir konu.. bu çapsızda buna karşılık sadece %20 prım yaptırdı şuan için... Belki onuda gerı verecek tahta pnsut bir kfein ıkı bu tahtaları yeteneksiz tahtacılar kapmış benım anladığım... Yazık bunların elinde hıc oluyor tahtalar tam komedi.. Global dun aldı bugun sattı ondan önceki gun yatırım aldı sattı.. Bunlar doğru duzgun tahta yapsalar nerelere gıder bu tahtalar düşünemiyorum bile.. Neyse çokta onemlı değil.. Şahsım adına beklemeye devam..Allahtan portfoy yapıyoruz da bu çapsızlara kalmıyoruz yoksa bekle durkı üç kuruş para kazanasın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Bende aynı fikirdeyim tam beyinsiz bir tahta yapımcısı var Yatacak yeri yok seplülatörün

8. Bordada Ayıya kaval caldırirlar Betoofunu koncerrtosudiye Dinledirler

Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 568/955 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •