Sayfa 570/955 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Çine yapılacak ihracat şirketin çok uzun süre ciro ve kar oluşumunda patlamalar yaratacaktır.....Yatırımcılar bunu mutlaka değerlendireceklerdir....Unutmamalı borsa önceden alanların kar sağladığı alandır....ytd

2. Sn know3 10 TL.derken....bide ilk mal gidip kabul gorsun Çin'e gerisi gelir.

3. Latife yaptım dostum, bunların becerıksızlığınden.. belkide malı toplayamadılar genel takas atabilecek bırı olsada görsek..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Saol.Birde geçen yılki ilk 3 ay yurt içi yurt dışı satislara baktım ,%30yakin artış var.Ve bunun içinde Nisan.Mayis yoğun satışları yok+Çin yok.ysni 6.9.12aylar ümit vadediyor bana göre.Ama sizlerde bir bakın yanilabilirim.

5. Yukarda arkadaşın biri fahiş derecede maddi hata yapıyor ,kimseyi yanıltmasın diye düzeltmek isterim.
    Çin'in tüm dünyadan aldığı Süt ürünü 6 milyar USD ki bunun çoğunu zaten Yeni Zelanda ve Avustralyadan alıyor.
    Biz Türkye olarak derdimiz bu 6 milyar Usd dan bir "diş" alabilmek.Ve bunun için de yetkilenen 54 şirket var.
    Çin'in muhtemelen almak isteyebileceği de peyniraltı suyu tozu.O da kek vs imalatında kullanmak için.

6.  Alıntı Originally Posted by naturalborn Yazıyı Oku
    Yukarda arkadaşın biri fahiş derecede maddi hata yapıyor ,kimseyi yanıltmasın diye düzeltmek isterim.
    Çin'in tüm dünyadan aldığı Süt ürünü 6 milyar USD ki bunun çoğunu zaten Yeni Zelanda ve Avustralyadan alıyor.
    Biz Türkye olarak derdimiz bu 6 milyar Usd dan bir "diş" alabilmek.Ve bunun için de yetkilenen 54 şirket var.
    Çin'in muhtemelen almak isteyebileceği de peyniraltı suyu tozu.O da kek vs imalatında kullanmak için.
    Evet sadece izin almış bu şirketler daha anlaşma filan yok, satış yok hiç bir şey yok. Sadece izin verildi belki de ürün filan alınmayacak belli değil. Olumlu tabi ama abartmamak lazım

7. Arkadaşlar abartılacak birşey yok, Çine gerekte yok aslında şirketin ilk çeyrek karına bakmak yeterli ve yıl sonunda bu karlılık devam ederse yıllık kar nerelere ulaşır buna bakmak gerek Çin falan işin ekstrası.. Pd/dd si 1 olan şirketteyız.. bu ortamda bu karlılıkla çok daha ucuz oldu oluyor şirket, konuşulması gereken bu bence..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Ust fiyatlar dan satip 17 lerden yerine koyduk kari guzel geldi

Sayfa 570/955 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •