Sayfa 578/959 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 7671 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Hissede tahta yapıcı manipulasyon suçu işliyor....Bilançoda kar,ciro ve favök patlaması yapmasına rağmen çeşitli kurumlarla aşağı fiyatlara sürmesi yapay fiyatlandırma suçunu işliyor....Benim şahsi görüşüm bu sanırım yetkililerde görecektir....ytd

İş yatırım yaklaşık 1 aydır dediğiniz gibi

PNSUT covid sonrası tüketim alışkanlıkları değişti paketlenmiş ürünler in açık satılan ürünler aut

4. Arkadaşlar , bugün ve daha önceki günlerde yapılan işlemlerden , benim anladığım şu..
    Şirketten güzel haberler geldiğini görüp de sabahtan yüksek fiyattan alış veren ky. lere , çakallar malı verip , sonra fiyatı aşağılara çekiyorlar ve aşağılardan malı tekrar yerine koymak için baskı uyguluyorlar.
    Bu durumda , bana göre ky. nin yapabileceği tek şey , malını asla , ucuzdan vermemesidir.
    Böyle yapıldığında , çakallar , mecburen , yukarı çekip , toplama yoluna gideceklerdir.
    Tabii , bu benim tespit ve görüşlerim. Başka düşünceleri olan varsa yazsın , tartışalım.

5. Arkadaşlar , bugün ve daha önceki günlerde yapılan işlemlerden , benim anladığım şu..
    Şirketten güzel haberler geldiğini görüp de sabahtan yüksek fiyattan alış veren ky. lere , çakallar malı verip , sonra fiyatı aşağılara çekiyorlar ve aşağılardan malı tekrar yerine koymak için baskı uyguluyorlar.
    Bu durumda , bana göre ky. nin yapabileceği tek şey , malını asla , ucuzdan vermemesidir.
    Böyle yapıldığında , çakallar , mecburen , yukarı çekip , toplama yoluna gideceklerdir.
    Tabii , bu benim tespit ve görüşlerim. Başka düşünceleri olan varsa yazsın , tartışalım.
    Bu , kısa vadede , çabuk kazanmak için bir yöntemdir.... Orta ve uzun vadede ise , bana göre zaten , bekleyen kazanacaktır.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Hisseyi alıp da , bunca güzel verilere rağmen , hissesi yeterince yükselmeyen bir ky. nin serzenişleridir.

6. CİTİ son 1 haftada 500 bin lot artıda tahtayı süpürüyor üstelik yeni başlamış....ytd

7. By. de sınırsız para var. Ayrıca onlar , pokeri oynarken , bizim elimizi görerek oynuyorlar.
    Ky. olarak ,bizim , tek bir silahımız var , o da sabır. Eğer , elimiz iyiyse , sabır da gösterirsek , sonunda mutlaka kazanırız... Bunu engelleyemezler.

Ben de sabırsız bir yatırımcıyım. Ama , bu defa sabredeceğim. Çünkü elimin iyi olduğuna inanıyorum.
    Şimdiye kadarki yenilgilerim , hep sabırsızlıktan oldu.

Aylik takaslari atabilecek arkadas olursa sevinirim. 1 aylik surecte toplayan satan kim takastan belli olur ancak.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 578/959 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •