Special Days Image
Sayfa 587/955 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Önce şunu tekrar yazayım 21 lerden bir miktar portföyüme ekledim. Trade amaçlı değil yatırım amaçlı aldım. Çünkü çin ihraç işi kesinleştiği için. Bundan sonrası pınarda artık.

Gelelim tahtanın anlık günlük hareketine, mal satmak isteyen spek böyle mal satmaz, yukarı sürerek satar, ama tahtanın hareketlerinden acaba açığa satış gerimi geldi diye baktım. Açığa satış varken satış yaparakda para kazanıyordu spekler, lakin açığa satış olmadığı için şu ortamda kar realizasyonu hariç satış yaparak nasıl para kazanacaklar? 18.50 den al 18.30 dan sataak nasıl para kazanacaklar? Bunum izahını yapın hadi? Bunun tek açıklaması var aşağıdan alarak lot arttırıyorlar. Tahtada yapılan bu, mesela 19.50 den alım 19 dan satım, ertesi gün 18.70 den alım 18.30 dan satım şeklinde, altlar boşalınca aşağıya taramalı satış göndererek fiyat indiriyorlar BENCE.

Peki niye alıp satıyorlar 400 kağıt içindr neden pnsut? 8-10 larda alıp mal yapamıyorlarda bu fiyatlardan neden yapsınlar? Kağıdın beklentilerini potansiyelini görüyorlar ve para kazanmak için. Çin ihraç işi yüzde 20 lik bir işmi? Yada pd/dd 0.90 larda gıda firması olmasımı? Yada her sene düzenli temettümü? Yada yükselen ve büyüyen faaliyet karımı? Yada teknik olarak 2015 lerde 25 lerde işlem görmesimi? Vs vs vs.

Peki o zaman şuanki tahta yapıcıların insafınamı kaldık? Hayır. Çünkü ihracat başladığı an yabancılar, yatırımcılar, fonlar vs milletin elinden malı alıp basar giderler. Bimaşı geçmişe yönelik inceleyin mesela. Böyle bir sürü örnek var. Sadece sabır.

Korona gösterdiki gıda altından değerli.

Bakanlık süt eylem planı hazırlıyor ve diyorki süt ihraç edilince iç piyasada fiyat artmaz arz fazlamız var, fazla talep olursa üretim kanalları destekleme ile açılır diyor;

diğer bakanlık süt ve gıda satışı iiçn pazar ayarlıyor,

araplara ürinlerini tad olarak beğendirip satıyorsun hali hazırda; yarasa böcek kırt yiyenlermi beğenmeyecek?

Artandöviz kuru ile ihraçta rekabet gücün artıyor,

Ülke süt ürünleri ihracatının yüzde 19 unu tek başına yapıyor, çin ihraçt belkii amiral gemi olacak,

Yılların markası, iştirakleride ayrı bir değerli,

Yalandan değil harbiden büyüdüğü ise bilanço ile zaten tescilleniyor,

Endekste gıda firmaları 1.5-2 pd ve üzeri işlem görürken bu 0.90,

Bankaların bile temettü vermediği korona yılında bile temettü veriyor, daha ne olsun? Neye yatırım yaptığımı niye yatırım yaptığımı biliyorum.

Fiuat olarak bu rakamlara nasıl saldılar ilginç? Tek Üzüntüm 21 lerden değilde bu fiyatlardan almış olmyı isterdim.

Sabreden ekmeği yer, gğn gelir yabancı alor yatırımcı alır fonlar alor vs vs çize çize götürürler sadece sabır BENCE. nasip oluraa seneye bu zamanlar fiyata bir daha bakarız.

Alana alım satana satım fırsatı veriyor, yazdıklarım sadece beni bağlar, al sat tut yakala zıpla bırak vs tavsiye değildir, tavsiye için yatırım danışmanınız ile görüşün, üstelik borsada 400 den fazla kağıt var, Allah herkesin gönlüne göre versin.
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2020 oncesi ve sonrasi gidalar icin cok farkli. Bu ceyrekte pandemiden dolayi gordukki gida ve saglik en onemli seyler hayatimizda. Ve nice eskiden zarar eden gida sirketleri kar patlamasi yasadilar. Yani gidaya bakis acisi degisti.

Ayrica burut takasa girsin zil takip oynarim. Yalnizca gercek alici gelir hisseye. Al satcilar uzar hisseden. Araci kurumlarin gunluk al sat mantigindan hisse cikinca daha cok alimlar geleceginden eminim.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kardes eline parmaklarina saglik. Ancak bu kadar guzel anlatilabilirdi pnsut. Zararina satis Dedigine kucuk ornek vericem. Is yatirim gecen hafta 20.70 maliyetle 400 bin hisse aldi. Bu hafta hisseyi asagi basmak icin en cok cabayi o gosteriyor. Gun ici bile yukardan alip tahtanin sig oldugu noktalarda asagi basiyor.
     Alıntı Originally Posted by muhammet0178 Yazıyı Oku
    Önce şunu tekrar yazayım 21 lerden bir miktar portföyüme ekledim. Trade amaçlı değil yatırım amaçlı aldım. Çünkü çin ihraç işi kesinleştiği için. Bundan sonrası pınarda artık.

Gelelim tahtanın anlık günlük hareketine, mal satmak isteyen spek böyle mal satmaz, yukarı sürerek satar, ama tahtanın hareketlerinden acaba açığa satış gerimi geldi diye baktım. Açığa satış varken satış yaparakda para kazanıyordu spekler, lakin açığa satış olmadığı için şu ortamda kar realizasyonu hariç satış yaparak nasıl para kazanacaklar? 18.50 den al 18.30 dan sataak nasıl para kazanacaklar? Bunum izahını yapın hadi? Bunun tek açıklaması var aşağıdan alarak lot arttırıyorlar. Tahtada yapılan bu, mesela 19.50 den alım 19 dan satım, ertesi gün 18.70 den alım 18.30 dan satım şeklinde, altlar boşalınca aşağıya taramalı satış göndererek fiyat indiriyorlar BENCE.

Peki niye alıp satıyorlar 400 kağıt içindr neden pnsut? 8-10 larda alıp mal yapamıyorlarda bu fiyatlardan neden yapsınlar? Kağıdın beklentilerini potansiyelini görüyorlar ve para kazanmak için. Çin ihraç işi yüzde 20 lik bir işmi? Yada pd/dd 0.90 larda gıda firması olmasımı? Yada her sene düzenli temettümü? Yada yükselen ve büyüyen faaliyet karımı? Yada teknik olarak 2015 lerde 25 lerde işlem görmesimi? Vs vs vs.

Peki o zaman şuanki tahta yapıcıların insafınamı kaldık? Hayır. Çünkü ihracat başladığı an yabancılar, yatırımcılar, fonlar vs milletin elinden malı alıp basar giderler. Bimaşı geçmişe yönelik inceleyin mesela. Böyle bir sürü örnek var. Sadece sabır.

Korona gösterdiki gıda altından değerli.

Bakanlık süt eylem planı hazırlıyor ve diyorki süt ihraç edilince iç piyasada fiyat artmaz arz fazlamız var, fazla talep olursa üretim kanalları destekleme ile açılır diyor;

diğer bakanlık süt ve gıda satışı iiçn pazar ayarlıyor,

araplara ürinlerini tad olarak beğendirip satıyorsun hali hazırda; yarasa böcek kırt yiyenlermi beğenmeyecek?

Artandöviz kuru ile ihraçta rekabet gücün artıyor,

Ülke süt ürünleri ihracatının yüzde 19 unu tek başına yapıyor, çin ihraçt belkii amiral gemi olacak,

Yılların markası, iştirakleride ayrı bir değerli,

Yalandan değil harbiden büyüdüğü ise bilanço ile zaten tescilleniyor,

Endekste gıda firmaları 1.5-2 pd ve üzeri işlem görürken bu 0.90,

Bankaların bile temettü vermediği korona yılında bile temettü veriyor, daha ne olsun? Neye yatırım yaptığımı niye yatırım yaptığımı biliyorum.

Fiuat olarak bu rakamlara nasıl saldılar ilginç? Tek Üzüntüm 21 lerden değilde bu fiyatlardan almış olmyı isterdim.

Sabreden ekmeği yer, gğn gelir yabancı alor yatırımcı alır fonlar alor vs vs çize çize götürürler sadece sabır BENCE. nasip oluraa seneye bu zamanlar fiyata bir daha bakarız.

Alana alım satana satım fırsatı veriyor, yazdıklarım sadece beni bağlar, al sat tut yakala zıpla bırak vs tavsiye değildir, tavsiye için yatırım danışmanınız ile görüşün, üstelik borsada 400 den fazla kağıt var, Allah herkesin gönlüne göre versin.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şunuda belirteyim bu süt ve süt ürünleri ihraç olayının başlaması ta öyle yıllar sonra vs başlayacak bir olay değil.

Çine elemanlar gönderilecek, elemanlar ürün tedarikçi firmaları, aracılar ve dağıtım firmaları ile görüşülür ve ilk ürünlerin satılması için pazar oluşturulması vs en fazla kaç ay sürerki? Yeterki satıcı ve satışa aracılık edecek olanların kar marjı uygun tutulsun gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Ha zaten halihazırda ihraç yaptığı ülkeler olduğundan dolayı nakliye ve ulaştırmada zaten deneyimliler, tek olay pazarın oluşturulması.

Fazla uzun sürmez BENCE.
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Petunda çok zarar kes kol kesen oldu.
    25-30 arası giren çok ky var ve perişan oldular,Petun şimdi 17.80 ( ve nerde dip yapacak oda belli değil..
    Hangi hisse kaç tavan yaparsa yapsın mevcut anlık fiyatın çok üzerlerinde salak salak uçuk kaçık fiyat verip milleti gazlarlar sonra ortadan kaybolurlar.
    Şimdi Petun bir kaç güne toparlarsa ne olur bir dünya ky kol bacak ne varsa kesti çıktı bir sürü Ocak söndü belkide,yazık valla çok yazık.
    O kadar olumlu haber ardı ardına gelen Pnsüt’de bile adamlar testere gibi doğruyor ky’i.
    Takaslar güzel Pnsütde birde dd düşük oda işin güzel tarafı,bu yönüyle kim bilir belki diğer kardeşlerinden Pozitif ayrılabilir.
    Yazıyı yazdım ikiside toparlamaya başladı inşallah düzeltme bitmiş geri dönüş başlamıştır.
    Y.t.d.

Kaç gündür yapı kredi ve işbankasından karşılıklı al satlarla fiyat düşürüyorlar, fiktif işlemlerle kağıdı baskılıyorlar, nereye kadar? Allah vicdan ve izan versin

7.  Alıntı Originally Posted by muhammet0178 Yazıyı Oku
    Kaç gündür yapı kredi ve işbankasından karşılıklı al satlarla fiyat düşürüyorlar, fiktif işlemlerle kağıdı baskılıyorlar, nereye kadar? Allah vicdan ve izan versin
    Topluyorlar üç aydır böyle
    İş yatırım
    Y.Kredi
    Garanti
    Ak yatırım .
    Y.t.d.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    tukaş topiği bir okuyun isterseniz. halinize bin kere şükredersiniz. adam devre değil gxx kesiyor orada. mis gibi hisseniz var az bekleyin bişey olmaz,iki günde zirvelere pompalar. 15 li rakamlara kadar gelirse bende alırım,alamasamda size bol kazançlar.
    yani.......

Sayfa 587/955 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •