Sayfa 588/956 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    tukaş topiği bir okuyun isterseniz. halinize bin kere şükredersiniz. adam devre değil gxx kesiyor orada. mis gibi hisseniz var az bekleyin bişey olmaz,iki günde zirvelere pompalar. 15 li rakamlara kadar gelirse bende alırım,alamasamda size bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    yani.......
    Tukaş ve Pınar Süt ????
    Ne alaka !!!
    Pınar Süt kendi sektörünün iç pazarda ve ihracatta lideri her sene pandemide bile temettü veren bir hisse.
    Tukaş günlerdir taban taban düşmesine rağmen dd 7,56 yani mevcut Öz varlık değerinin tam 7 katından işlem görüyor Pınar süt ise daha dd yeni bugünkü artışla ulaştı.
    Sonra Cem okullu denen üç kağıtçı Tukaşın hissedarı 50 milyon Lot hisseyi yükselttiği Ky kucağına verip tam 500 milyon almış götürmüş
    adamlar şeytanın en önde gideni yasal boşlukları çok iyi biliyorlar.
    Kusura bakma ama İşte senin gibi bilinçsiz böyle yazan çizen dd,favökten finansal okumadan piyasa tecrübesi hiç olmadan balıklama borsaya dalan yurdum insanı sonra üzülüyor.
    Ben 1992 ve 2000’li yıllarda borsada inanın bunu en acı şekilde yaşayarak tecrübe ettim ama aynı şeyleri başkaları yaşamasın.
    Eskiden şimdiki gibi inanın bu kadar kolay bilgiye ulaşılmıyor ve Twitter de şayet doğru insanları bulabilirseniz çok eğitici şeyler öğrenebilirsiniz bu imkan mevcut.
    Kardeşim en azından dd şirketin borç durumu sektörü bir şeyler hakkında açın okuyun internette.
    Neyse bugün inşallah Pınar grubu için güzel olur..
    Y.t.d.
    Son düzenleme : şevketli; 03-06-2020 saat: 11:42.

2. Hisse düşer korkudan satar , çıkar tekrar düşer diye satar bizim ky vah ki vah.

3.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    Hisse düşer korkudan satar , çıkar tekrar düşer diye satar bizim ky vah ki vah.
    Arkadaşım herkes maliyet ve zamanına göre pozisyonu belirler.
    Bırakın kim nerden satarsa satar.
    Pınar Süt 21,22 görünce satan varsa 18 den tekrar alıp süper kar etmiştir.
    O zamanda kağıt 22 görmüş birileri başkalarının hisseleri için yırtınıyor adam sanki tahtanın sahibi “sakın satma hisse bilmem kaç TL. Olacak” sonra tabi Pınsüt taban taban yapınca hepsi tüydü ortadan şimdi tekrar yükseliş yaptımı tekrar yer üstüne çıkarlar.
    Neyse bu gün inşallah güzel bir gün olacak gibi umarım tüm paydaşlar kar eder.
    Hayırlı günler vesselam..
    Y.t.d.

Buraya ekran görüntüsü yükleyemiyorum, hissenin aylık grafiğini açın bakın teknik olarak inceleyin; biraz önce de TRT Haberde bu yıl çine 320 milyon dolarlık ihracat hedefi haberi geçiyordu; sizce bunun kaçta kaçından pay alır? 100 milyon usd lik ihraç yapsa bile büyük başarıdır.

Üstelik artan döviz kuru ile oluşan fiyat avantajı sayesinde seneye ihraç rakamı çok çok daha yukarılarda olur diye düşünüyorum.

Bistte gıda sektörü pd/dd ortalama 1,5-2 ve üzeri ve bu şirketlere bakın düzenli temettü ödeme yok; ama pınar grubu her yıl düzenli temettüde ödüyor haliyle çin işini hesaba katmadan bile pd/dd en az 2 olması gerekmezmi emsalleriyle kıyaslayınca; buna çin işinide ilave edin az çok fikir verir ilerisini görme açısından; hakkımızda hayırlsı
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Lanet olasıca bugün hareket yaptıda az bi zararla kurtuldum....Geride kalanlara bol kazançlar arkadaşlar....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by muhammet0178 Yazıyı Oku
    Buraya ekran görüntüsü yükleyemiyorum, hissenin aylık grafiğini açın bakın teknik olarak inceleyin; biraz önce de TRT Haberde bu yıl çine 320 milyon dolarlık ihracat hedefi haberi geçiyordu; sizce bunun kaçta kaçından pay alır? 100 milyon usd lik ihraç yapsa bile büyük başarıdır.

Üstelik artan döviz kuru ile oluşan fiyat avantajı sayesinde seneye ihraç rakamı çok çok daha yukarılarda olur diye düşünüyorum.

Bistte gıda sektörü pd/dd ortalama 1,5-2 ve üzeri ve bu şirketlere bakın düzenli temettü ödeme yok; ama pınar grubu her yıl düzenli temettüde ödüyor haliyle çin işini hesaba katmadan bile pd/dd en az 2 olması gerekmezmi emsalleriyle kıyaslayınca; buna çin işinide ilave edin az çok fikir verir ilerisini görme açısından; hakkımızda hayırlsı
    Ben dün yatırımcı İlişkilerinden bir bayanla görüştüm kendisi Çin ihracat işi ile ilgili henüz somut bir şey yok dedi ve olacağı belli değil gibi biraz muğlak konuştu..
    Benim anladığım yatırımcı ilişkilerinin bir şeyden haberi yok.
    Bende kendisine “Tarım bakanı dünya süt
    gününde yaptığı konuşmada Çin’e ihracat ile ciddi paylar hedeflendiğini “ ve bende heralde sektör lideri olarak Pnsütün öne çıkacağını söyleyince kendiside fikren benimle tevafuk etti.
    Yani akıl ve mantık diyor ki; Çin’den bir bağlantı olacaksa bunda Pınar süt önde gelir,ayrıca bu anlaşmayla kesinlikle rekabet gücü arttı eli dahada sağlamlaştı benim takip ettiğim haberlere göre.
    Bekleyip göreceğiz...
    T.t.d.
    Son düzenleme : şevketli; 03-06-2020 saat: 12:08.

7.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Lanet olasıca bugün hareket yaptıda az bi zararla kurtuldum....Geride kalanlara bol kazançlar arkadaşlar....ytd
    Sağol arkadaşım senin adına sevindim yolun açık olsun.
    Y.t.d.

Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Ben dün yatırımcı İlişkilerinden bir bayanla görüştüm kendisi Çin ihracat işi ile ilgili henüz somut bir şey yok dedi ve olacağı belli değil gibi biraz muğlak konuştu..
    Benim anladığım yatırımcı ilişkilerinin bir şeyden haberi yok.
    Bende kendisine “Tarım bakanı dünya süt
    gününde yaptığı konuşmada Çin’e ihracat ile ciddi paylar hedeflendiğini “ ve bende heralde sektör lideri olarak Pnsütün öne çıkacağını söyleyince kendiside fikren benimle tevafuk etti.
    Yani akıl ve mantık diyor ki; Çin’den bir bağlantı olacaksa bunda Pınar süt önde gelir,ayrıca bu anlaşmayla kesinlikle rekabet gücü arttı eli dahada sağlamlaştı benim takip ettiğim haberlere göre.
    Bekleyip göreceğiz...
    T.t.d.
    Acaba o görevli personel, firmanın kaç tane ülkeye ihraç yaptığını biliyormudur

Tahta ortada isteyen alır isteyen satar, herkesin kendi kararı
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 588/956 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •