Sayfa 595/956 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 7642 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Ben yoğurt almam gerekiyordu psikolojik olarak Pınar yoğurt aldım.Corbada tuzumuz olsun ciro bazinda🖐️

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Ben yoğurt almam gerekiyordu psikolojik olarak Pınar yoğurt aldım.Corbada tuzumuz olsun ciro bazinda��ï¸
    Ben , süzme peyniri , hep , Pınar marka alırım , hem hesaplı , hem de çok lezzetli. Pınar tereyağı çok güzel ve lezzetli , ama pahalı diye alamıyordum. Şimdilerde , diğer markalar da pahalanıp , Pınar tereyağının fiyatına yaklaştığı için , tereyağın da da Pınar ı tercih etmeye başladım.
    Sütte de , yarımyağlısında A101 Lerde kampanya var . 4 lü paket 15 TL...... 3 tane de 4 lü paketten Pınarsüt aldım. Kampanyalı olunca çok pahalıya gelmiyor. Diğer sütlerden birazcık pahalıya geliyor , ama çok lezzetli , azıcık pahalı olmasına değer. Pınar ın Labne peynirini de hep alırım. O da çok güzel.
    Bence , Pınarsüt yatırımcıları olarak, hep Pınarsüt ürünlerini tercih etmeliyiz.Böylece , hem kaliteli ve sağlıklı ürünler tüketmiş oluruz , hem de , şirketin kazancı artar. Dolayısıyla , hissenin fiyatı artar. Böylece biz de , Pınarsüt yatırımcıları olarak , kazanırız.
    Son düzenleme : By Akıl; 09-06-2020 saat: 21:18.

3. Twitter’da birisi paylaşmış güzel bir gelişme resmî gazetede yayınlanmış yürürlüğe girmiş gerçekten fevkalede bir gelişme çünkü bu sektörde kayıtdışı çok fazla Süt fiyatlarına ciddi etki yapıyordu .
    Sektörün önü açık bakalım 🤔 Pnsütün önü ne zaman açılacak,açacak beyefendiler..

HABER
    (Bugün resmi gazetede çiğ süt destekleme tebliği yayımlandı, herşey bir bir hazırlanıyor, harika bir gelişme, tebliği kısa ve öz olarak analiz edeceğiz,
    Tebliğ ile firmaların süt bulma ve arama işi kolaylaştırıyor, maliyetleri düşürülüyor

Tebliğ ile üretici birliğe kayıt olmaya veya koopperatfleşmeye teşvik ediliyor ve aynı zamanda üretimde kayıt altına alınıyor.
    Üretici ürettiği sütü onaylanmış gıda işletmecisine teslim edip sattığı zaman kendisine devletçe süt bedelinden hariç ek ödeme yapılacak

Bundan pnsut ün alakası nedir? Süt ayağına gelecek, maliyeti düşecek. Aynı zamanda bu ihracat işi masal vs değil harbiden bu iş yapılacak, geçen TRT haberde çine bu yıl 320 milyon dolarlık süt ve ürünleri ihracı hedefi vardı ayrıca singapurda şuan potada (tüm gıdayı ithal ediyor)

TRT haberde açıklanan bu yıl için 320 milyon dolar hedeften pnsut 50 milyon dolar pay alsa bile büyük başarı, bunun ardı büyüyerek gelecek çünkü. Özellikle Sütte, labnede ve krem peynirde sağlam pay alacağını düşünüyorum. Adımlar birbir atılıyor, sabredene ekmek var inşallah.)

Y.t.d.

4. Bunca olumlu gelişmeyi , hisse fiyatını düşürerek , garip bir şekilde fiyatlayan , garabet bir spek topluluğu var karşımızda.
    Akıl alır gibi değil.
    4 üye 20 ziyaretçi olmak üzere 24 kişilik bir izleyenimiz var.
    Hisse ucuzladıkça , topiğine ilgi artıyor.

5. 8 Mayıstan , 8 Haziran tarihine kadar , yatırım fonları , 180,000 adet Pnsüt hissesi almışlar ve toplamda , takasları 760.000 e çıkmış.
    8 Haziran itibarıyla Pınarsüt hissesini, %5 ve üstü bulunduranların saklama dağılımı :

İş.......................................3.645.750 ....%20
    Yapı kredi............................3.108.651 ....%17
    Garanti ...............................2.720.316 ....%15
    Ak ...................................... 925.462 ....%5
    Citibank yabancı ................... 920.405 ....%5
    Diğer .................................. 6.954.365 ...%38

Toplam 760.000 adet Pınarsüt hissesine sahip olan yatırım fonları , oran olarak , %5 in altında kaldığı için , yukarıdaki sıralamada gösterilmemiş.
    Diğer , olarak adlandırılan miktar içinde , yeraldığı düşünülmelidir.

Yukarıdaki saklama dağılımı , hissenin gidişatı yönünde , ne anlam ifade eder , bilmiyorum , ama bilsem de , zaten benim için farketmez. Çünkü , ben Pınar süt e , orta ve uzun vadeli düşünerek , yatırım yaptım.
    Son düzenleme : By Akıl; 09-06-2020 saat: 22:58.

6. Uluun , 19 Milyon TL. , rekor kar açıklamış. Kar haberi , Bist kapandıktan sonra gelmiş. Topiğindekiler sevinçten duramıyorlar. Yarını sabırsızlıkla bekliyorlar.
    Bu gelişmenin , fiyatlara olumlu etkisi , yarın Uluun un yanısıra , kankası Petun a ve ucundan da azıcık , bize yansır mı , bekleyip göreceğiz.

Hissemiz , kendi dinamikleriyle , yol almayınca , nelerden medet ummak zorunda kalıyoruz , hesap edin.
    Son düzenleme : By Akıl; 10-06-2020 saat: 00:18.

şöyle adam gibi bir grubun çalıştığı hisseye giremeyecekmiyim ben...

8. Yaprak süt tavan asıl devasa süt şirketi yerlerde....ytd

Sayfa 595/956 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •