Sayfa 638/959 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 7672 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Tahtacı Az biraz mal kaptırmış ky onun sancıları var.
    Çok aşağı basarsada geçen günler topladıklarınıda kaptırabilir.
    Y.t.d.

2. Tam bir vurgjncj kağıdn olmuş. Sabah çıkarıyor akşam basıyor.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

3. Dün 20lerden alanlar 70 bin lotu kaldırıl rel etmiyor puştu.

4. 45 bin lot gibi ky almış diye düşünüyorum heralde bu yüzden kasıyor.
    Pnsut tahtacısı 0,98 dd gıda hissesimi
    kaldı ?
    Bilançoya az kaldı temettüde yakın, sıkıntı yok Şevketli tribünden izliyor..🤔😉
    Y.t.d.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
     Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    45 bin lot gibi ky almış diye düşünüyorum heralde bu yüzden kasıyor.
    Pnsut tahtacısı 0,98 dd gıda hissesimi
    kaldı ?
    Bilançoya az kaldı temettüde yakın, sıkıntı yok Şevketli tribünden izliyor..����
    Y.t.d.
    Türibünde olduguna göre hisseni satmışsındır. Takip ettiğine göre de hisseden beklentiniz vardır ki hala takip ediyorsunuz.
    Hissenin eskilerinden biri olarak yazarmısınız 2çy.kar beklentın nedir. Sence hisse nereye kadar çıkabilir veya düşer./ytd..

6. son dakka çaktım karanlık odada,yoksa 79 kapatacagdı pokemon

grafiğinde içine etti..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Türibünde olduguna göre hisseni satmışsındır. Takip ettiğine göre de hisseden beklentiniz vardır ki hala takip ediyorsunuz.
    Hissenin eskilerinden biri olarak yazarmısınız 2çy.kar beklentın nedir. Sence hisse nereye kadar çıkabilir veya düşer./ytd..
    Yani eskimiyim,eskidim mi hissede bilemiyorum ama sanırım 8 ay bitti herhalde.
    Sattığım hissenin forumunda yazmam ben alan hayrını görsün derim arkasından bakmam.
    Nitekim Vkgyo’da 6 sene bekledim ve yazmıyorum sadece hisseyi bildiğim için uyarı mahiyetinde bir iki satır yazmışımdır.
    Neyse benim yeni gözdem Pnsut o yüzden buradayım.
    Arkadaşlar Yaşar grubunun gıdada bana göre en kalite gözde önde geleni Pnsut’dür zira Petun ve Pnsu’da %8 ve 12 olmak üzere hissesi vardır ayrıca Bae fabrikanında % 90 ürünlerinin tedarikçisidir.
    1.çeyrek bilançoya çok az kısmi olarak Pandemideki satışlar yansıdı asıl 2.çeyrekde yansıyacağı için ben rekor bir bilanço bekliyorum.
    Lakin hissenin önündeki tek engel tahtanın spekidir,oda artık daha ne kadar baskılar bezdirir tutar bilemem hisse toplanıyor toplanmak isteniyor.
    Normal şartlarda bu hissenin düzenli artan cirosu,satışlar,iyileşmeye başlayan kâr marjları,pandeminin yarattığı avantaj hepsinden daha önemlisi alanında sektöründe ihracatta lider olan büyük Çin pazarına alınan izin en son gelen kap haberi (19 milyon Dolar ihracat taaahhüdü) yani kabaca bunlar hala bu hissenin dd işlem görmesi gerçekten bana göre çok normal “hayatın akışına uygun” bir durum gibi gelmiyor..İnşallah umarım en kısa zamanda hakettiği yere gelecektir.
    İşte burda kim bekler kim elinde tutar o biraz göreceli kişinin maliyeti ve zamanıyla alakalı bir şey çünkü benim maliyetim çok düşük en kötü her sene verdiği temettüsünü alırım piyasa bozulur tarihi diplere yaklaşırsada hisse sayımı artırım.
    Hülasa tartışmasız orta uzun vade çok kalite bir şirket.
    Y.t.d.

8. Sn sevketli
    Bae fabrikanın ürün tedarikçisi yazmışsınız,araştırma yaptınızmı,ben hiç bir bilgiye ulaşamadım,fabrika pnsutunmu,arada pazarlama firmasını var bir türlü anlayamadım,

Sayfa 638/959 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •