Special Days Image
Sayfa 690/955 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Bir gitti mi bence herkes arkasından bakıp kalacak..
    Hep , bu umutlarla , 21-22 TL. leri gördüm de satmadım.
    İnşallah dilediğiniz gibi olur da , hissemiz , bizim elimizdeyken yükselir.

Fakat , ky. yi dökmeden , gitmeyeceği , belli oldu. İşin kötü tarafı , ky. dökülmüyor , aksine fazlalaşıyor diye düşünüyorum.

2. Bu da saatlik görünüm , seni çok yakından izliyorum spekçiğim
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Hep , bu umutlarla , 21-22 TL. leri gördüm de satmadım.
    İnşallah dilediğiniz gibi olur da , hissemiz , bizim elimizdeyken yükselir.

Fakat , ky. yi dökmeden , gitmeyeceği , belli oldu. İşin kötü tarafı , ky. dökülmüyor , aksine fazlalaşıyor diye düşünüyorum.
    Biraz yukarı götürse dökülecek zaten inatla aşağı basıyor. Bilançoyla da alakası yok Petun da baskı yiyor. Eğer petun giderse belki peşine takılır ya da uluun

4.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Biraz yukarı götürse dökülecek zaten inatla aşağı basıyor. Bilançoyla da alakası yok Petun da baskı yiyor. Eğer petun giderse belki peşine takılır ya da uluun
    Başkasının gazıyla giden , bir müddet sonra geri dönüyor. Ben , bunu gözlemledim. Çünkü , böyle durumlarda hisseye ky. yüksekten atlıyor ve onları dökmek için spek , hisseyi daha da aşağılara sürüyor. Onlar dayak yerken de , biz de dayaktan nasibimizi alıyoruz. Al-sat yapanlar , böyle ortamlardan belki yararlanabilirler. Olan , bize oluyor. Speklerin , diğer hisse çıkıyor diye , buna saldırdığını hiç sanmıyorum. Aksine , hisse tavana gidiyor diye , atlayan ky. lere yüksek fiyatlardan hisseyi kitliyorlar. Sonra da onları dökmek için , günlerce dayak atıyorlar.
    Aslolan ve kalıcı olan , bir yükseliş , ancak hissenin kendi dinamikleriyle yükselmesidir diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Başkasının gazıyla giden , bir müddet sonra geri dönüyor. Ben , bunu gözlemledim. Çünkü , böyle durumlarda hisseye ky. yüksekten atlıyor ve onları dökmek için spek , hisseyi daha da aşağılara sürüyor. Onlar dayak yerken de , biz de dayaktan nasibimizi alıyoruz. Al-sat yapanlar , böyle ortamlardan yararlanıyor. Olan , bize oluyor.
    Aslolan ve kalıcı olan , bir yükseliş , ancak hissenin kendi dinamikleriyle yükselmesidir diye düşünüyorum.
    Bence hissenin kendi dinamiği filan yok. Pnsut petun pinsu uluun birebir aynı hareketleri yaptıkları dönemler oldu, istedikleri gibi yönetiyorlar. O kadar giden hisse var ben böyle uzun baskı görmedim pislik hareketler yaptı kaç kere devre kesti, tavandan döndü yeter artık bıkar insan be. Başka hisselerde döküyor ama gene hedefi neyse yükseliyor sonuçta bu yerinde saydı aylardır. Pandemi öncesi 16.7 görmüş aynı fiyattayiz neredeyse 6-7 ay geçmiş üstünden. Hissenin yükseldiği filan yok pandemiyle dusen çoğu hisse geri geldi zaten. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Hissemiz , düşmeye çok istekli görünüyor... Endex artıda.... Endex bozarsa , neler olur , düşünmek bile istemiyorum.
    Ama , yine de beklemeye devam.... Bu satten sonra , bu fiyatlara düştükten sonra , beklemekten , gerekirse dayağı yemekten başka bir yol göremiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Bence hissenin kendi dinamiği filan yok. Pnsut petun pinsu uluun birebir aynı hareketleri yaptıkları dönemler oldu, istedikleri gibi yönetiyorlar. O kadar giden hisse var ben böyle uzun baskı görmedim pislik hareketler yaptı kaç kere devre kesti, tavandan döndü yeter artık bıkar insan be. Başka hisselerde döküyor ama gene hedefi neyse yükseliyor sonuçta bu yerinde saydı aylardır. Pandemi öncesi 16.7 görmüş aynı fiyattayiz neredeyse 6-7 ay geçmiş üstünden. Hissenin yükseldiği filan yok pandemiyle dusen çoğu hisse geri geldi zaten. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Küçük yatırımcıları dökebilirse , kendi dinamiğini , ancak , o zaman gösterecektir , diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcıları dökebilirse , kendi dinamiğini , ancak , o zaman gösterecektir , diye düşünüyorum.
    Yukarı gitmeden dökemez bence. Mart Nisan da bu kadar ilgi yoktu resmen ky çektiler kağıda, ayrıca temettü kağıdı olduğu için uzun dönem yatırımcılar da vardır. Hissenin dinamiği filan yok ne yazık ki bence çok güçlüler hissede 26-30 haziran fiyatlara bak 18,41 18,42 18,43 ve hacimler aynı bunu yapmak kolay değil çift haneli hisse sonuçta hala ne toplamaya çalışıyor anlamadım yani bir olay var gibi normal değil hareketleri. Desteği de kırmıyor bir türlü gene destekten döndü. Ceza filan da gelmiyor. Ne halt oluyor anlamadım ama bıktırdı. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 690/955 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •