Sayfa 691/955 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Yukarı gitmeden dökemez bence. Mart Nisan da bu kadar ilgi yoktu resmen ky çektiler kağıda, ayrıca temettü kağıdı olduğu için uzun dönem yatırımcılar da vardır. Hissenin dinamiği filan yok ne yazık ki bence çok güçlüler hissede 26-30 haziran fiyatlara bak 18,41 18,42 18,43 ve hacimler aynı bunu yapmak kolay değil çift haneli hisse sonuçta hala ne toplamaya çalışıyor anlamadım yani bir olay var gibi normal değil hareketleri. Desteği de kırmıyor bir türlü gene destekten döndü. Ceza filan da gelmiyor. Ne halt oluyor anlamadım ama bıktırdı. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Aynen, hareket geç kaldıkça küçükler doldu.. Bu fikrinize katılıyorum
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2. Üstüne ölü toprağı attım numarası yapıyor

3. Borsa artıda , bizim hissede yaşadığımız %3,3 düşüş ne anlama geliyor. 18.00 TL. ye kadar düşürdünüz. Yetmedi mi.
    Bu hainler , 19-20-21 TL. lerden , ky. ye devrettikleri hisseleri , tenezzül edip , 18,...TL. li fiyatlardan bile yerine koymaya çalışmıyorlar.
    Son düzenleme : By Akıl; 12-08-2020 saat: 17:37.

4. Dehşet bir baskı gerçekten..

5.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Dehşet bir baskı gerçekten..
    Evet , karşımızda , çok hain ve acımasız bir çete var.

Kapanışa doğru ilave yaptım ayrıntılı raporları okudum sıkıntı şüphe hissetmedim şirket neredeyse tüm satışları gurup içine dönmüş ama kar marjı artmış ve iştirakten alınan kar da 800k dan 7.4 milyona çıkmış...
    Normalde yarısı gurup dışı geçen yıl 6 aylık
    Bu yıl aynı dönemde neredeyse tamamı gurup içi şirketlere..
    Ama net kar marjı 2 den 3 e çıkmış ki geçen yıl alınan sigorta 15 milyon tazminatı bu yıl olmamasına rağmen..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Kapanışa doğru ilave yaptım ayrıntılı raporları okudum sıkıntı şüphe hissetmedim şirket neredeyse tüm satışları gurup içine dönmüş ama kar marjı artmış ve iştirakten alınan kar da 800k dan 7.4 milyona çıkmış...
    Normalde yarısı gurup dışı geçen yıl 6 aylık
    Bu yıl aynı dönemde neredeyse tamamı gurup içi şirketlere..
    Ama net kar marjı 2 den 3 e çıkmış ki geçen yıl alınan sigorta 15 milyon tazminatı bu yıl olmamasına rağmen..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Siz de yenisiniz galiba. Aramıza hoşgeldiniz....Tahtacı , hisseye yeni yeni ky. leri dolduruyor. Bu işin sonu ne olacak bilmiyorum.
    Ky. nin bol olduğu kağıtlar , kolaylan yükselmez deniyor , ama , speğin de vardır bir bildiği herhalde , hayırlısı bakalım.
    Çok seviyeli yatırımcıların olduğu bir forum bu.

Yok pek yeni değilim 18.60 lardan girmiştim ilk ama 2 3 aydır takip ediyorum...
    Kimin aldığı sattığı bazen yanıltmak için kullanılır mal dağıtılıyor denen hisseler uçup gidebilir tam tersi de olabilir..

Ayrıntılara bakınca iyi bilanço olduğuna karar verdim ilk bakışta geçen gün bana zayıf gelmişti..
    Pddd 0.8 le gıda mı kalmış.. Biraz sabır inşallah Allah mahçup etmesin..

Sayfa 691/955 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •