Sayfa 748/956 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 7642 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

6 milyar dolarlık piyasaya giriş yapıyorsun - Çin - hisse düşüyor...
    şu haber yaprk süte gelse tavandan hisse alamayanlar fabrikanın önüne gider sıraya girer muhtar tescilli hisse bulsa onu alır..

Sabır
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. usd bazlı rsi uyumsuzluk var,haftalık kapanış önemli,3 çeyrek bilanço tahminleri olan,,

50mlyn+üstü
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    6 milyar dolarlık piyasaya giriş yapıyorsun - Çin - hisse düşüyor...
    şu haber yaprk süte gelse tavandan hisse alamayanlar fabrikanın önüne gider sıraya girer muhtar tescilli hisse bulsa onu alır..

Sabır
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

açığa satışla baskılıyorlar,yoksa 30 üstündeydik,by alıcı gelmiyor,neden bilmiyorum,piyasa çökerse bize pozitif yansıması olur diye düşünüyoum,yaprak 7 tırla nirvanaya ğitti,bu hala patinj çekiyor,yukarı çekse kendiside çok rahat edicek,sene sonuna bakarız artık
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. MENKUL DEĞERLER -**07 numaralı hesabınızdan, takası 21/10/20 tarihinde gerçekleştirilmek üzere 245,0000 adet PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş. (PNSUT.E) - AÇIK pay senedi satılmıştır. 21/10/20 21:31 Bu mesaja dönüş yapmayınız.

Bu ne anlamadım ben
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    MENKUL DEĞERLER -**07 numaralı hesabınızdan, takası 21/10/20 tarihinde gerçekleştirilmek üzere 245,0000 adet PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş. (PNSUT.E) - AÇIK pay senedi satılmıştır. 21/10/20 21:31 Bu mesaja dönüş yapmayınız.

6.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Hımmm

Kır zincirlerini artık. Bu kadar yataylik yeter sana

8. Dün pastada Satıcıların diğerleri kısmı 70 bin lot satan sanırım Ky olduğunu zannediyorum.
    Bugün toplamakta zorlanıyor beyefendiler.
    20 üzerinde aracı kurumla çalışıyorlar diye düşünüyorum sürekli belli bir bant aralıgında git gel yaparak hisseyi topluyorlar.
    Bugün alıcı olan kurum yarın zararınada olsa mutlaka tahtayı baskılamak için veriyor.
    Bilançoya bir şey kalmadı,geçen bilançodan daha iyi bir beklenti var 3.çeyrek bilanço için.
    Çin gibi mükemmel bir haberi bile “sıradanlaştırma çabaları”unutturma oyunları sergiliyor hissenin tahtacısı olan hokkabaz, ama Gerçek yatırımcı yemez bu numaraları.
    Ellerinde milyonlarca lot var ilelebet tutamazlar eşşk gibi götürecekler..
    Y.t.d.

Sayfa 748/956 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •