Special Days Image
Sayfa 781/955 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Daha dün başladın yazmaya hemende bıkkınlık görüyorum hocam sende.

Büyük resme bakmaktan anı kaçırıyoruz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Niye bıkayım hocam, daha alalı 1 gün oldu, ışığı görmesem almazdık, Allah utandırmasın, beklemesini biliriz elbet

2. Büyüdüm büyüdüm Pınar südle büyüdüm. Çuf Çuf Çuf
     Alıntı Originally Posted by İluvatar Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar bu süde bende ortak oldum. İçine girip süd banyosu yapmaz umarım spek. Hayırlı olsun. Yakında güzel bir hareket bekliyorum...

D vitaminli süt satışı başlamış..
    Her dr d vitamini yazıyor son yıllarda çok isabetli bir adım pnsut öncü şirket maşallah.. Çıkar çıkmaz alacağım ürünü

4. Spekülatörüöüz el atsana şu kağıdı 30 lara götürse yeter artık 5 aydır aynı fiyatlardayız

5. filmden önce her zaman spoiler verilmesi şart tabi.. bugün sanki öyle bir şey mi oldu?? emojiler yeşil güler yüzleri ile bahar havası var diyor sanki, Allah yolumuzu açık etsin.. AL - SAT - TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

6. Pnsut'ün bedelsiz potansiyeli kaç arkadaşlar?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bugün ekran karşısında değildim. Güzel gün geçirmişiz. Günlük pastamız nasıl acaba

200 günlük ho yokmuydu acaba
     Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    filmden önce her zaman spoiler verilmesi şart tabi.. bugün sanki öyle bir şey mi oldu?? emojiler yeşil güler yüzleri ile bahar havası var diyor sanki, Allah yolumuzu açık etsin.. AL - SAT - TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Sayfa 781/955 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •