Sayfa 901/955 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Bir diğer tespitimde ; Buradan tahta da işlem yapanlara ne zaman kaysam,fiyatı aşağı doğru basıyorlar.Sayfayı da devamlı takip ediyorlar.İltifattan da anlamıyorlar!!!!!

Yukarıda ki tespitim bir kere daha doğrulandı.Aşağı basmazsan ********siniz,aşağılık yaratıklar.....

2. Bugünkü kap bildirimine göre 150 milyonluk kredi açtırıyor. Sebebiyle ilgili yorum yapacak var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050

Son düzenleme : ismail34; 14-05-2022 saat: 00:02.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ismail34 Yazıyı Oku

Sayın ismail34 ! Paylaşımınız için teşekkürler.Pınar Süt'ün şu an ki durumu borsanın bütün kriterlerine ve matematik biliminin değerlerine uymuyor.Çünkü uzun zamandır ..spu çocuğu bir grubun elinde hisse ile birlikte biz yatırımcılarda inim inim inliyoruz.

Benim anlamadığım hissenin değerini başka gören yatırımcı yok mu?Onlar neden girmiyorlar? Sonuçta ellerini tutan yok.

Israrla gıda şirketleri tablosunun son sırasında tutmaya devam ediyorlar.......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Sayın Komodor 2019 Dünyada'ki gidişat ortada.....

https://tr.euronews.com/2022/05/12/i...anige-sevketti
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. 2. çeyrek de 80 milyon üzeri gelir (6 aylık 160 üzeri) ve ekim-kasım gibi 2 tl üzeri ikinci temettü açıklanırsa film kopar diye düşünüyorum. Kar beklentilerimle ilgili aksi fikri olan var mı?
    Bekleyelim görelim bakalım neler olacak?

7. Aslında net kar beklentisi biraz iyimser bir yaklaşım... Bu enflasyon ortamında beklenen cironun daha da artması... bilançoda 1 milyar tl yi aşmış durumda ilişkili taraflardan alacak hanesi var... şu an yaşar dağıtımda bu para bekliyor... bu paranın daha da artması net karı düşürecektir... tam tersi birgün bu alacakların pınar bilançosunda yavaş yavaş ödenmeye başlandığını da görebiliriz...
    44.951 k yaklaşık 45 milyon ödenmiş sermaye çok komik, özsermaye 2 milyara yakın... 2004 ten bu yana bedelsiz vermediler...
    özetle ciro artsa da net kar artar demek zor... net kar artsada bunu hisse fiyatından düşüp temettü vermenin etkisi bir yere kadar... ancak iyi bir bedelsiz açıklaması... artan sermaye ile birlikte yatırımlara hız vermesi işin rengini değiştirebilir...
    ambalaj fiyatlarının artışından yakınıyorlar kendi ambalajlarını üretmek kapasite arttırmak online satış sitesini zenginleştirmek kendi satış ağını güçlendirmek... ihracatta genişleme... yeni dönemde atılacak akıllı adımlar ve bunun kap a düşmesi iyi olur...

8.  Alıntı Originally Posted by tolgaturk Yazıyı Oku
    Aslında net kar beklentisi biraz iyimser bir yaklaşım... Bu enflasyon ortamında beklenen cironun daha da artması... bilançoda 1 milyar tl yi aşmış durumda ilişkili taraflardan alacak hanesi var... şu an yaşar dağıtımda bu para bekliyor... bu paranın daha da artması net karı düşürecektir... tam tersi birgün bu alacakların pınar bilançosunda yavaş yavaş ödenmeye başlandığını da görebiliriz...
    44.951 k yaklaşık 45 milyon ödenmiş sermaye çok komik, özsermaye 2 milyara yakın... 2004 ten bu yana bedelsiz vermediler...
    özetle ciro artsa da net kar artar demek zor... net kar artsada bunu hisse fiyatından düşüp temettü vermenin etkisi bir yere kadar... ancak iyi bir bedelsiz açıklaması... artan sermaye ile birlikte yatırımlara hız vermesi işin rengini değiştirebilir...
    ambalaj fiyatlarının artışından yakınıyorlar kendi ambalajlarını üretmek kapasite arttırmak online satış sitesini zenginleştirmek kendi satış ağını güçlendirmek... ihracatta genişleme... yeni dönemde atılacak akıllı adımlar ve bunun kap a düşmesi iyi olur...

Sayın tolgaturk! Paylaşımınıza katılıyorum.Lakin yukarıda ki gıda şirketlerini gösteren tabloda Pınar Süt'ün son sırada ki yerini hiç bir gerekçe açıklayamaz.Diğer şirketlerin borcu yok mu? Tabi ki var,ancak durum ortada . Pınar süt en azından defter değerinde işlem göremez mi?

Sebebini ben biliyorum; ..spu çocuğu bir grup hisseyi baskı altına almış inim inim inletiyorlar.Ve bu durumun yönetimle de bağlantılı olduğuna adım gibi eminim.Yönetimin hissenin bu hareketlerinden haberleri yok mu zannediyorsunuz?

Piyasada ki 17 milyon lotun büyük bölümü yıllardır ellerinde ve kendileri de reel olarak müthiş zararda. Bir gün düğmeye basacaklar ve uçuş başlayacak.Hiç aklınıza gelmeyecek olum haberler peş peşe gelecek. Yok eğer hisseleri topladık,fiyatı artmasa da olur derlerse ; o zaman biz küçük yatırımcılar için yandı gülüm keten helva.......

Sayfa 901/955 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •