Sayfa 924/955 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934 ... SonSon
Arama sonucu : 7640 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by tolgaturk Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1062143 Kap a gönderilen katılım finans formu adeta Körfez sermayesine davetiye niteliğinde… ödenmiş sermaye artışı ile şirketin finansal durumunun sağlam olduğu gösterilmelidir… sermaye arttırımı ve devamında yurt içi yurt dışı yatırımlara ağırlık verilmesi hedefi açıkca dile getirilmelidir…
    Katılım finans ilkeleri genel formu, KAP ını hemen hemen tüm BİST şirketleri bildirdi.

2.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Katılım finans ilkeleri genel formu, KAP ını hemen hemen tüm BİST şirketleri bildirdi.
    3) Katılım Finans İlkelerine Uygun Olmayan Gelirler (A+B-C)
    A) HASILAT KALEMİNDE MUHASEBELEŞTİRİLMİŞ, KATILIM FİNANS İLKELERİNE UYGUN OLMAYAN FAALİYET GELİRLERİ
    KALEM ADI
    TUTAR
    TL
    2022 / 6 Aylık
    Konsolide Olmayan
    1) Alkollü içki/gıda üretim ve ticaretine yönelik faaliyetlerden elde edilen ve "Hasılat" kaleminde muhasebeleştirilen toplam gelir.
    0
    2) Domuz mamullerinin üretim ve ticaretine yönelik faaliyetlerden elde edilen ve "Hasılat" kaleminde muhasebeleştirilen toplam gelir.
    0
    3) İçime yönelik tütün mamulleri üretim ve ticaretine yönelik faaliyetlerden elde edilen ve "Hasılat" kaleminde muhasebeleştirilen toplam gelir.
    0
    4) Kumar ve kumar hükmündeki faaliyetlerden elde edilen ve "Hasılat" kaleminde muhasebeleştirilen toplam gelir.
    0
    5) Katılım esaslı olanlar hariç finans sektörü faaliyetlerinden elde edilen ve "Hasılat" kaleminde muhasebeleştirilen toplam gelir.
    0
    6) Basın-yayın ve bu türden faaliyetlerin dağıtım ve pazarlama faaliyetlerinden elde edilen ve "Hasılat" kaleminde muhasebeleştirilen toplam gelir.
    0
    7) Otel işletmeciliği, turizm sektörü faaliyetleri, çeşitli eğlence ve organizasyon faaliyetlerinden elde edilen ve "Hasılat" kaleminde muhasebeleştirilen toplam gelir.
    0
    TOPLAM
    0

3. Bu linkte de geçen ay aldığı Birleşik Krallık ödülü var. Gurur verici bir durum Pınar Süt için.

https://www.medyaege.com.tr/pinar-la...lu-203152h.htm

4. PINAR SÜT'ÜN 2021 YILI 9 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET KARI 28.665.716 TL (2020/9 AYLIK: 38.674.779 TL)

Arkadaşlar! Pınar süt'ün 9 aylık karı yukarıda ki ,geçen yıl 27 EKİM'de gelmiş.Bu yıl ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?geçen yıl ki 9 aylık bilanço bir önce ki yıla göre düşük gelmişti. Bu yıl rekor artışlı bir kar gelir artık.

5. Bu sene turizmin canlı olduğunu düşünürsek geçen sene düşük gelen kar bu sene için ciddi avantaj olabilir.

Perşembe günü yaptığını pek makul karşılamıyorum ama bazen uyumsuzluk yapıyor öküzüm. Kısa vade alım için 51 üstüne kalıcı atması lazım. Her halükarda orta vade de alırım. Sene başından beri beklediğim hisse. Ara sıra başka hisselere geçiş yapsam da tamamen hiç satmadım. Haftaya yakın takip edip gerekirse fazladan alım yapacağım. Hayırlısı bakalım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...IYlnNG9hw&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    Güzel bir analiz..

Sayfa 924/955 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •