Sayfa 939/963 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sayın acemsah aynen oyle dıyorum. bazen piyasa bazı seylerı cok mantıksız fiyatlıyor. bırde tab gıdanın yapacağı tavanları dusunursek..
    Tab gıda tavan yapar mı bilemem markalarında İsrail menşelilerin olması nedeniyle başarısız bir arz ihtimali mevcut . Biraz inceledim Amerika bçve cin pazarlarına acılım kararı almış bu konuda adımlarda atmış Arap dünyasında lider zaten
    Fiyat ucuz neredeyse emsallerine göre 5... 10 kat ucuz
    İçinde balık alanında bir dardanel
    Gübre ve tarımsal ilaç konusunda bir hektaş
    Enerji konusunda da varlar.
    Satışlar güçlü yeniden kurulum maliyeti 1.250 milyon dolar civarında olmasına karşın 125 milyon dolar piyasa ederi oldukca cazip
    Dezavantajları da mevcut pınar etun ile birleşme olması güzel olur, hissedar ailedeki miras cekişmeleri cözüme kavuşmalı.
    Uygulamada pınar süt ve etun birleşmiş gibi kahır üzerinde ayrılar. Holdinge verilen borclar piyasanın hoşuna gitmiyor ancak holding bu aldığı paraları yine iştiraklerie harcadığı için gözardı edilebilir bir durum satışların yasar birleşik pazarlamaya yapılmasında ha keza böyle lakin yasar birleşik pazarlamanın temettü ödemeleri yine pınar süte ve etuna yapılıyor... Bir birleşmede pınar süt catısında et un camlı yem ve yasar birleşik pazarlama pınar su birleşmelş ve pınar gıda yeni adıyla yol alırsa yaklaşık 3 milyar dolarlık borsanın en dev gıda şirketi ortaya cıkar.
    Gıdada yenilikçi sektörlere giriş konusunda da cesurlar cıkolata şekerleme hazır yemek tedavi edici gıda konusunda gelişmeler olabilir.
    Bu kapsamda şimdilik 100 bin lot almaya karar verdim hem sizlerde destek oluruz.

Bol kazançlar dilerim
    2 Milyar Dolar

2. İyi seçim bence tebrikler. Bende geçen seneden beri var . Gayet memnunum. En düzenli temettü ödeyen kağıtlardan biri bakınca. Temel olarak da iyi ucuz. Sonuçta gıda şirketi. SAtışları belli oranda garanti.

3. Sayın acemsah, özellikle pnsut ve petun birbiriyle çok iç içe. Sizin düşünceleriniz katiliyorum. Pınar süt Web sayfası aradığınızda karşınıza pınar sayfası çıkıyor. Ve içinde et-süt- su hepsi var. web sayfalarını bile ayıramamışlar, Aslında birbirleriyle çok yakın iç içe sektörler muhasebe açısından da ayrimini pek yapabildiklerini zannetmiyorum. Oyak çimento gibi birleşse dediğiniz gibi gıda devi olur..
    O zaman hosgeldiniz diyelim..

ayrıca bır pınarsut web sayfası bulamadım hepsı burda..aslında web sayfasında birleşmeyi yapmıslar

https://www.pinar.com.tr/urunler/ana...nlerimiz/2/0/0

----100 bın lot pınsut ıcın buyuk bır rakam sırketın nerdeyse yuze 0.20 sıne denk gelır ..halka acıklıgında yuzde 0.60 'ına denk gelır. halka acık kısım
    17.347.149 lot..
    Son düzenleme : palmet; 18-10-2023 saat: 21:38.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Diranc 125 lira bölgesinde orayı aşarsa ben alırım ki adil fiyatı 333 lira civarında olduğu gözüküyor.

Bol kazançlar.
    nokta atışı 333 yazmışsınız bunu bir anlamı varmı? tınaztepe 355 gibi bir sey mi?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    nokta atışı 333 yazmışsınız bunu bir anlamı varmı? tınaztepe 355 gibi bir sey mi?
    Yok Fotoraf cektirirken Amerikalılar, cinliler ve Araplarda 333 Peynir diyor daha fotojenik gözükmek için. Artık amerikalı mı cinli mi yoksa Arap mı 333 Peynir diyecek POZ verirken bilemem?????
    2 Milyar Dolar

6. 🥛...

🧀...

🧈.....

7. Ne tavan olabiliyorsun ne taban

8. Pınar süt portföyüme 74.700 ortalama ile eklenmiş olup 2.5 yıl sonra satılacaktır.
    Hiç bir fiyat hedefim yoktur.
    333 te olabilir 888 de... menzilden çıktık yola kısmet artık.!
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

Sayfa 939/963 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •