Sayfa 897/956 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Suudi Arabistan, 2020 senesinden bu yana Türkiye’ye karşı uyguladığı örtülü ambargoyu kaldırma kararı almıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suudi Arabistan’a yapacağı ziyaret sonrası güzel gelişmeler yaşanacağı öğrenildi; buna göre Suudi Arabistan, Türkiye ile ilişkileri düzeltmek için yeni kararlar alacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Suudi Arabistan’a gerçekleştireceği ziyaretle, iki ülke arasındaki ilişkilerde eskiye dönüş yaşanması ve yeni işbirliklerine kapı aralanması bekleniyor.

Ankara ve Riyad’ın gündeminde Körfez, Suriye, Libya gibi bölgesel konular yer alırken, ikili ilişkiler de masaya yatırılacak. Bu kapsamda, Türkiye ve Suudi Arabistan arasında yatırım anlaşmaları, enerji, petrokimya, teknoloji, ulaşım, altyapı, sağlık, finansal hizmetler,'' GIDA'' ve tarım ve savunma sanayii gibi bir dizi iş birliği buluyor. Ayrıca, Suudi Arabistan’ın Türk ürünlerine uyguladığı “örtülü ambargonun†Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Riyad ziyareti sonrası kalkacağını ve Türk firmalarının Suudi Arabistan’daki işlerine kaldıkları yerden devam edeceğini belirtiliyor.

Yukarıda metinde belirtilen sektörler arasında ki GIDA'nın içinde PINAR SÜT'ün payı ne kadar acaba?

2. twitterda biraz dillenmeye baslamis . Marmara capital de hem bunu hem petun u esit olarak portfoye almis. Trcas i alirken tavan cektire cektire aldi ama pinarlari gidim gidim toplamis neyse hayirlisi bakalim, dikkat cekmeye başladık sayilir artik. Herkese hayirli bayramlar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    twitterda biraz dillenmeye baslamis . Marmara capital de hem bunu hem petun u esit olarak portfoye almis. Trcas i alirken tavan cektire cektire aldi ama pinarlari gidim gidim toplamis neyse hayirlisi bakalim, dikkat cekmeye başladık sayilir artik. Herkese hayirli bayramlar

Global Menkul aldığı malları 15 gündür yatırım fonlarına virmanlıyordu.450.000 lot malı alan belli oldu.Marmara capital'miş.

4. Vay arkadas. Petun +4 bu eksi. Ayrica sabah biz de +4 dük. Bu endekste ne boktan iş

Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Vay arkadas. Petun +4 bu eksi. Ayrica sabah biz de +4 dük. Bu endekste ne boktan iş

Sayın joker! Altın gibi PINAR SÜT hissesinin hiçbir suçu yok.Bütün suç hisseyi aylardır baskılayan ..ospu çocuğu grubun.ve bu duruma göz yuman şirket yönetimi.Bu kadar olumlu konjonktürde bir dertleri var mutlaka.

Tabi olumsuz bir durum varda,onun haberini içeriden almadılarsa......

6.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Vay arkadas. Petun +4 bu eksi. Ayrica sabah biz de +4 dük. Bu endekste ne boktan iş

Birde o küçücük kuş beyni ile algı yapmaya,Pınar süt' te ki emektar yatırımcının moralini bozmaya çalışıyor; Pet un'u % 5 yukarıda tutarak.

Spek bozuntusu ! Yanda ki parmak sana.......

7. Gıda piyasasında bu kadar dominant satışlarda bu kadar sorunsuz olmasına rağmen borsada bedavaya satılan bir şirket. Tam al unut hissesi. Şu anki fiyat bedava ama yılbaşında bu fiyatın iki katı bile bedava olacak.

8.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın joker! Altın gibi PINAR SÜT hissesinin hiçbir suçu yok.Bütün suç hisseyi aylardır baskılayan ..ospu çocuğu grubun.ve bu duruma göz yuman şirket yönetimi.Bu kadar olumlu konjonktürde bir dertleri var mutlaka.

Tabi olumsuz bir durum varda,onun haberini içeriden almadılarsa......
    Hocam guzel toparlamisiz. Dediginiz gibi algi-baski icin salmislar galiba. Ayrica global yine alimda o da güzel.

Sayfa 897/956 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •