Sayfa 791/956 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. 2 gündür derinlik ekranından izliyoruz , üstteki 2 kademeye satış yığıyorlar ve alttaki dolu alış kademelerine satış gelmesini sağlıyorlar sonra üstteki satışları alıp aşağıda boşalan alış kademelerine tekrar yüklü satış koyarak dahada aşağıya sürüyorlar hisseyi !! Resmen balıkçıların ağı gerip , balıkları ürküterek ağa toplayıp yakaladıkları gibi resmen küçük yatırımcıyı avlıyorlar !! Normalde yaprak süt tavan yaptığında buda en az % 5-6 yükselirdi , bunlar daha istediği malı toplayamadı sanırım aksine aşağı baskıladılar !... Bu suç değilmi ? Bu Allah korkusu olmayan hırsızlara kim cezasını ödetecek !! Nereye şikayet etmeli ? Böyle sağlam hissede soyuluyoruz , sonra yatırım yapın diye reklam ve gazlama yapıyorlar !! Sizi Allah'a havale ediyorum....

2. Valla tahtacıyı bugün tebrik ettim.
    Adam nakış gibi işletiyor tekniği Aylıkta 20,96 ile ikili yaptı istese dahada aşağı salardı tam yerinde tuttu.
    Yarın piyasada bi anormallik olmazsa buradan yukarı sert tepki vermesini bekliyorum vermezse 20,30 desteğine kadar inebilir.
    Y.t.d.

Bizi çok yordu hocam. Ne yapmaya çalıştığını anlamadım ben tahta yapıcinin. Diğer gıdalardan farklı dedik ama daha kötüsü çıktı.
     Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Valla tahtacıyı bugün tebrik ettim.
    Adam nakış gibi işletiyor tekniği Aylıkta 20,96 ile ikili yaptı istese dahada aşağı salardı tam yerinde tuttu.
    Yarın piyasada bi anormallik olmazsa buradan yukarı sert tepki vermesini bekliyorum vermezse 20,30 desteğine kadar inebilir.
    Y.t.d.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 24.02 den 416 bin lot alanlar tutuyormu? Zararına verdimi? Bu ne saçma kağıt arkadaslar bence şirkete baskı yapmaliyiz.ya Twitter'dan yada yatırım ilişkilerine.

Bugünkü pastayı paylaşabilecek var mı acaba.

6. Tek birşey diyeceğim, şahsi düşüncem bağıra bağıra gidecek yukarı, gelmez ama diyelim ki 19 oldu tekrar, elimdekinden daha fazlasını alacak nakitim de var, üstüne tam full çekip yine alacağım. Yarına adam gibi yeşili yakarsa tüm dikkatleri üstüne çekecektir. Hazırda almayı bekleyen bir sürü kişi var biliyorum, sadece bir ışık görseler hemen atlayacaklar ama o ışık bir türlü yanmıyor. Hayırlısı olsun bakalım, sabaha neler göreceğiz acaba? AL SAT TUT TAVSİYESİ DEGILDIR

7. 17 ile 19 arasi ful alis girerim bu sefer afetmem destek

Öncelikle Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

*

E-postanızda belirttiğiniz gibi bir süredir basında Suudi Arabistan’ın Türk ürünlerine karşı ambargo uyguladığına ilişkin haberler yer almakta olup konuya ilişkin gelişmeler Şirketimiz tarafından takip edilmekte ve gerekli aksiyonlar alınmaktadır.* Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Yaşar Topluluğu bünyesinde bulunan Şirketimiz her zaman olduğu gibi bu süreçte de faaliyetlerini başarıyla* sonuçlandırmaya odaklı çalışmalarını yürütmektedir.

*

Şirketimiz Türkiye’nin süt ve süt ürünleri ihracatının yüzde 19’unu gerçekleştirirken ihracatta yeni pazarlara yönelik çalışmalarına da devam etmekte olup bu kapsamda 2020 yılında Şirketimiz Çin Halk Cumhuriyeti’ne Türkiye’den süt ürünleri ihracatı gerçekleştirilmesi konusunda gerekli izinleri sağlanmasının ardından ihraç ettiği Pınar Labne, Pınar Beyaz, Pınar Süzme Peynir ve Süt Tozu Çin’de tüketicilerin beğenisine sundu. Uzun süreli stratejik olarak potansiyel görülen Çin’e ihracata yönelik fırsatlar ve gelişmeler değerlendirilmektedir. Konuyu bilgilerinize sunarız.

Cevabı paylaştım..

Sayfa 791/956 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •