Sayfa 792/956 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 7642 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Bunlar Allah'sız kitapsız.artik anladık iyice.yasarbanktan kalma alışkanlıkları milletin sırtından para kazanmak.
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Öncelikle Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

*

E-postanızda belirttiğiniz gibi bir süredir basında Suudi Arabistan’ın Türk ürünlerine karşı ambargo uyguladığına ilişkin haberler yer almakta olup konuya ilişkin gelişmeler Şirketimiz tarafından takip edilmekte ve gerekli aksiyonlar alınmaktadır.* Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Yaşar Topluluğu bünyesinde bulunan Şirketimiz her zaman olduğu gibi bu süreçte de faaliyetlerini başarıyla* sonuçlandırmaya odaklı çalışmalarını yürütmektedir.

*

Şirketimiz Türkiye’nin süt ve süt ürünleri ihracatının yüzde 19’unu gerçekleştirirken ihracatta yeni pazarlara yönelik çalışmalarına da devam etmekte olup bu kapsamda 2020 yılında Şirketimiz Çin Halk Cumhuriyeti’ne Türkiye’den süt ürünleri ihracatı gerçekleştirilmesi konusunda gerekli izinleri sağlanmasının ardından ihraç ettiği Pınar Labne, Pınar Beyaz, Pınar Süzme Peynir ve Süt Tozu Çin’de tüketicilerin beğenisine sundu. Uzun süreli stratejik olarak potansiyel görülen Çin’e ihracata yönelik fırsatlar ve gelişmeler değerlendirilmektedir. Konuyu bilgilerinize sunarız.

Cevabı paylaştım..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şuracıkta biraz dikileyim Belki uğurlu gelirim

Her zaman bekleriz derinlikler.
    Unuttum ben bu hisseyi ya batacagiz yada çıkacağız.
     Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Şuracıkta biraz dikileyim Belki uğurlu gelirim

4. dd Altında gıda firması kalmadı yılların marka şirketini yalandan boş kademelerde baskılıyor hissenin spegi.
    20 gün sonra temettüünün büyük kısmı verilecek.
    Bu kadar anormal bir baskının elbette bir sebebi vardır bu hissenin gitmesi için sokağa çıkma yasağının gelmesine hiç gerek yok sektöründe Türkiye’nin en büyük ihracatçısı keza Çin gibi bir pazara başlangıç yaptı hisseyi tutmalarının tek sebebi bıktırıp bezdirip milletin elindeki hisseleri almak,
    Hissenin tahtacısı milleti bekletirken kendisi de milyonlarca lot ile mecburen bekliyor sonuçta hiçbir şey tek taraflı değil ben bir senedir bekliyorum istediğim hedefe gelene kadar en az 2,3 yıl daha bekleyebilirim,Kendi adıma portföyümdeki diğer hisseler istediğim primi yaparsa Buda biraz daha aşağılara salarsa ne var ne yok hepsine pınar süt alacağım ama kanaatim bu endekste bu piyasada buralarda daha fazla kalmayacağı.
    Y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Her zaman bekleriz derinlikler.
    Unuttum ben bu hisseyi ya batacagiz yada çıkacağız.

Ecnebi tayfası unutmamış gibi görünüyor

2010 16 arası fk 12 lerdeyken
    Pddd 2 lerdeymiş ..

Yani yıllık 75 milyon net kar yakaladığı gün pddd 2 olması içten bile değil..

Bunun içinde o zaman olmayan Çin ihracat gelişmesi de var..
    Bol para ortamı da var..

Piyasa 2021 de 75 milyon net kara inandığı gün x y z biri gelir 2 pddd kadar kaldırır.. Yani bu yıl 55 ile kapatsak 2021 75 milyon muhafazakar bile kalabilir..
    Borsa beklentiyi satın alır...

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize..

7. şükürler olsun kaç gün sonra ilk defa bir dönüş sinyali verdi bugün.. inşaallah yarından itibaren yukarı yönlü devam edeceğiz.

8.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    2010 16 arası fk 12 lerdeyken
    Pddd 2 lerdeymiş ..

Yani yıllık 75 milyon net kar yakaladığı gün pddd 2 olması içten bile değil..

Bunun içinde o zaman olmayan Çin ihracat gelişmesi de var..
    Bol para ortamı da var..

Piyasa 2021 de 75 milyon net kara inandığı gün x y z biri gelir 2 pddd kadar kaldırır.. Yani bu yıl 55 ile kapatsak 2021 75 milyon muhafazakar bile kalabilir..
    Borsa beklentiyi satın alır...

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize..

(Karanlık odada son dakika bi atraksiyon yaptılar.)

Sayın Sertol; Bilançoları inceleyenler görecektir,
    Hatırı sayılır Düzenli temettü verip,her sene ciddi paralarla yatırım yapıp öz kaynakları büyütmek her babayiğidin harcı değildir.
    Mesela Petun’da kâr harici diğer bahsettigim kalemler çok fazla degil bazıları yoktur.
    Demek istediğim yatırımların sonuna gelindi gibi bundan sonra 2021 gelecek bilançolar çok daha iyi gelecektir diye düşünüyorum.
    Pınar Sütün Bim dahil girmediği yer kalmadı “Bim özellikle” söylüyorum çünkü hangi şubesine gitsem hep kalabalık ve bu şirket Arap yarımadasında ciddi satışı var,devasa Çin pazarına önde gelen Online alış veriş siteleri dahil ihracata başladı.
    Ve bu hissenin tarihi çarpanlarına bakıldığında dd ortalaması 1,60 şimdiki dd malum..
    Y.t.d.

Sayfa 792/956 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •