Sayfa 702/956 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 7642 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Böyle bir çizimde %99 alırlar , almazsa speğin kıllığıdır
    Speğin kıllığı malum zaten.

2. 17,10'a dikti gözünü. orayı göstersin de rahatlasın spek beyimiz.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bu hissede al sat yapmayın.

Bu hisseyi alın bekleyin veya satın unutun.

Hisse ile ilgili yazılabilecek her şeyi burada yazmışlar.

Küçük yatırımcı aceleci olmamalı, sabırlı olmalı.
    Arkadaşlar oyun belli, sabırlı olun.

Bu borsada böyle bir tane daha hisse bulamazsınız.

Kaça düştüğüne bakmayın, elimde şu kadar pnsut hissesi var deyin.

Siz satmazsanız, elinizden alamazlar.

Temeli sağlam olan hisse senetleri yatırımlıktır.

Uzun vadeli düşünün.

19.50 yi aşağıya kırdığında buraları destek yapmak isteyeceği belliydi.

19.50 lerden satamadıysanız, buralardan satılmaz.

4. aylık grafikte 24'ten bana göz kırpıyor. size de kırpıyor mu arkadaşlar, hele bir de siz bakın şu aylık grafiğe
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    aylık grafikte 24'ten bana göz kırpıyor. size de kırpıyor mu arkadaşlar, hele bir de siz bakın şu aylık grafiğe
    Kardeş , 17 TL. lerdeyiz , 24 TL. nere , ama inşallah olur da yüzümüz , biraz olsun güler.

6. Pınar süt Mart ayında, yani pandemi'nin en yoğun hissedildiği aydan itibaren 7,67'den başlayan yolculuğunu bugüne kadar aşama aşama yükselerek sürdürmüş.

Önümüzdeki sonbaharda yeniden salgın artışının olabileceğini düşünürsek, Pınar Süt ün tüm fabrikalarının Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldığını ve Avrupa Birliği standartlarında üretim yapan bir şirket olduğunu da bilmek gerekiyor. Bu tip gıda firması Türkiye'de bir elin parmakları kadar.

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Kardeş 17 TL. lerdeyiz , 24 TL. nere , ama inşallah olur da yüzümüz , biraz olsun güler.
    kısa vadede öyle bir beklentim yok. orta vadede göz kırpması hissettim, mutlaka yanılıyor olmalıyım, sizlere de bir danışayım dedim

8.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    kısa vadede öyle bir beklentim yok. orta vadede göz kırpması hissettim, mutlaka yanılıyor olmalıyım, sizlere de bir danışayım dedim
    Kisa vadede gelmeli o noktaya orta vadesi filan yok bu hissenin ucuz zaten daha bir hafta önce 21.5 gördü zaten oradan bastılar 17 ye inanılmaz bir şey. İsterse nasıl hareketler yaptığını gördük resmen birilerinin elinde oyuncak hisse onların keyfini bekliyoruz. Ytd.

Sayfa 702/956 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •