Sayfa 709/956 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Seyret. Titatro sessiz izlenir.

Pınar Süt’ün 2020 yılının ilk altı aylık dönemine ilişkin net satışlarının %84’ü Yaşar Topluluğu’nun bir üyesi olan ve yaygın dağıtım gücüne sahip Yaşar Birleşik Pazarlama (YBP) tarafından gerçekleştirilmiştir.*Pınar Süt’ü rekabette bir adım öteye taşıyan bir özellik olarak YBP, 6 bölge müdürlüğü, 100’ü aşkın bayisi ile Pınar ürünlerini 155 bin satış noktasına ulaştırıyor.

Merak ettim , Yaşar Birleşik Pazarlama nın ortakları kimler, sermayesinde pınar sütün payı var mı? Yoksa pınar süt bu birleşik pazarlamanın sağmal ineği mi?
    O dediğin ülkedeki bir çok şirkette olan bir şey. O konuda haklısın, ama hırsızlar her yerde olduğundan yapacak bir şey yok. Halk sürü olunca kurunun yanında yaşlar da yanıyor.

2. Biz buraya demiri attık spek bozuntusu, istediğin kadar bekle, öte adım atmayız..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Var.. kar payı da alıyor onlardan raporlarda var bakabilirsiniz
     Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Seyret. Titatro sessiz izlenir.

Pınar Süt�ün 2020 yılının ilk altı aylık dönemine ilişkin net satışlarının %84�ü Yaşar Topluluğu�nun bir üyesi olan ve yaygın dağıtım gücüne sahip Yaşar Birleşik Pazarlama (YBP) tarafından gerçekleştirilmiştir.*Pınar Süt�ü rekabette bir adım öteye taşıyan bir özellik olarak YBP, 6 bölge müdürlüğü, 100�ü aşkın bayisi ile Pınar ürünlerini 155 bin satış noktasına ulaştırıyor.

Merak ettim , Yaşar Birleşik Pazarlama nın ortakları kimler, sermayesinde pınar sütün payı var mı? Yoksa pınar süt bu birleşik pazarlamanın sağmal ineği mi?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bir de uluun un bilancosundan sonra düşer tam olur. Iyi bilanço aciklayanlar hep baskılaniyor. Bıktırdın be doğru dürüst git düzeltme yaparak bu nedir bir aşağı bir yukarı tahterevalli. Ya kendi doldurdu ky leri saçma hareketler yaparak şimdi dökmeye mı çalışıyor? Yoksa yukarı hareketlerde satıyor mu? Bilemiyoruz ne halt ettiğini ucuzmuş filan buna bakıp almamak lazım iyi bilanço da baskı yiyor ulan atlayacam uçan hisselere o olacak. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yapacak bir şey yok yanlış ineğe oynamışız.

Sütten kesileni mezbahaya yollarlar ))

Sabır... pddd fk bakıldığında panik yapmadan beklemek.. başka yapacak bir şey yok..
    Allah mahçup etmesin inşallah..

7. Spek , mal toplamak istiyorsa , fiyatı yukarı çekmek zorunda.
    Bu fiyatlardan , zırnık mal toplayamaz.
    Dün , 17 TL. altına sürmesi , korkutma maksatlıydı diye düşünmekteyim.

Ben pnsut ile xgıda endeksini tek grafik yaptım korelasyon çok yüksek ama son dönem pnsut ucuz kaldı bu korelasyon normale dönerse pnsut 19.40 a denk geliyor..

Sayfa 709/956 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •